Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Disco Elysium, Hardcore Modu Geldi

Son dönemlerin en iyi rol yapma oyunlarından birisi olan Disco Elysium’a yeni bir içerik ekleniyor. Bu eklenen içerikler ile birlikte oyun güncelleme devam ediyor. Bu sefer Disco Elysium Hardcore modu ile farklı bir dedektiflik deneyimi gelecek. Aynı zamanda da oyuna geniş ekran desteği hardcore ile eklenecek.

Disco Elysium Hardcore modu ile birlikte gelen yenilikler şu şekilde açıklandı. ZA/UM tarafından geliştirilen oyuna eklenecek olan özellikler listesi şu şekilde olacak.

Disco Elysium Hardcore Modu

 • Tüm zar atışlarının başarılı olma şansı zorlaştırılmış, yani mesela önceden %72 şansı olan bir atışı artık daha düşük bir ihtimalle deneyeceksiniz. Vakayı Total Disaster Cop olmadan çözmek daha da zorlaşmış.
 • Oyunda para kazanmak zorlaşmış, bu da depozito almak için şişe toplamayı biraz daha önemli hale getiriyor. Ayrıca otel yerine kulübede kalmak da faydalı olabilir bu durumda 🙂
 • İlaçların fiyatı arttırılmış, yani başarısız olup da ilaç kullanmak istediğinizde maliyeti daha yüksek olacak ve ilaçlar sizi çok da fazla iyileştirmeyecek.
 • Sahip olduğunuz eşyaların önemi daha da artmış, ne giydiğinize daha bir özen göstermeniz gerekecek.
 • Başarılı olmak için içki ve sigaraya daha çok başvurmak zorunda kalabilirsiniz de diyor ZA/UM. Bu da beraberinde çeşitli sorunları getirecek elbette.
 • Düşünce Dolabı’nda da değişiklikler yapılmış, düşünce sırasındaki dezavantajların gücü yükseltilmiş ama düşünce tamamlandığında alabileceğiniz bonuslar da artık daha iyi hale getirilmiş.
 • Level atlama hızı arttırılmış, bu da daha fazla yetenek puanı kazanacağımız anlamına geliyor.

Bunlar ile birlikte oyun daha farklı bir deneyim sunmaya hazırlanacak. ZA/UM tarafından geliştirilen oyunun son dönemlerin ve ilerleyen dönemlerin de en iyi RPG oyunlarından birisi olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu oyunu denememiş iseniz kesinlikle denemenizi öneririz. Oyun basın ve oyuncular tarafından da beğenilmiş ve önerilen bir yapım olmayı başarmış bir oyundur.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 🙂

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!