Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

NBA’in Ertelenmesi NBA 2K20 Oyununu Etkiledi

Bildiğiniz gibi dünyanın en büyük gündemi Corona Virüsü, yayılmaya hızlı bir şekilde devam ediyor. Buna çözüm olarak ülkeler, firmalar, kulüpler önlemler almaya başladılar. NBA’de önlem alan organizasyonlardan bir diğeri oldu. Bildiğiniz gibi artan salgın ile birlikte NBA’e 30 gün gibi bir ara verildi. Bu aranın verilmesi ile birlikte NBA 2K20 oyununda sorunlar artmaya başladı. Bunun sebebi ise 2K tarafından tam olarak çözülemedi. Bu sorunu aranızda yaşayan oyuncular da mutlaka vardır. Corona virüsü dünyayı etkilediği gibi oyun dünyasını da derinden etkilemeye devam ediyor.

MyLeague Sistemi

NBA 2K20 oyununu oynayanlar bilirler ama bilmeyenler için oyunun içerisinde MyLeague adında bir sistem bulunuyor. Bu sistem aynı zamanda oyunu oynayan oyuncuların en sevdikleri sistem. Bunun sebebi ise güncel NBA verilerini kullanıyor olmasından kaynaklanıyor. Güncel maçların, oyuncuların analizlerini yaparak o haftaki oyuncu performansları belirleniyor. Bu sayede de oyuncular güncel verileri karşısında buluyor. Dediğimiz gibi oyunun en sevilen modlarından birisi. Ama NBA’in iptal edilmesi ile birlikte bazı sıkıntılar çıkmaya başladı.

NBA Corona virüsü nedeniyle 30 gün gibi bir araya girdi. Bu aranın başlaması ile birlikte NBA 2K20 oyunu da güncel verileri oyuna yüklemede sıkıntılar yaşamaya başladı. Bu yüzden de oyunda simülasyon oyunlar oynanmaya ve verileri güncel tutmaya çalışıyorlar. Ama simülasyon oyunlar yeterli olmuyor. Sıkıntıların çıkması ile birlikte de oyunda sorunlar yaşanmaya başladı.

Bu sorunlar ise oyunun geneli ile alakalı olunca tepkiler de peşinden geldi. Bazı oyuncular anlamsız oyun sorunları ve ani kapanmalar ile baş başa kalmış durumda. Bu sorunu daha önce 2K yaşamadığı için nasıl bir çözüm sunacağını bilmiyor. Çalışmalar son hızı ile devam ediyor. Bakalım nasıl bir çözüm bulunacak göreceğiz. Umarız kısa süre içerisinde sorunu çözmeyi başarırlar.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel