Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Anthem 100 Milyon Dolar Gelir Elde Etti

Çıkışı ile birlikte olumsuz yorumların hedefinde olan Anthem 100 milyon dolar gelir elde etti. Şubat ayında çıktıktan sonra oyuncular tarafından olumsuz eleştirilerin odağı olmuştu. Bu yaşanan olaylar satış rakamlarını pek etkilemiş gibi gözükmüyor. BioWare’nin en iyi satış yapan ikinci oyunu olmayı başardı. İlk sırada olan oyun ise Mass Effect 3 bulunuyor.

BioWare’nin yapımcılığını üstlendiği oyun istenilen performansı veremedi. Bunlar ile birlikte içerisinde hatalar da barındıran oyun için yapımcılar özür dilediler. Aldığı eleştiri notlarında da ortalama üstünde bir oyun olduğu söylendi. Ortalamanın üstünde bir oyun olan Anthem maddi olarak büyü bir başarı elde etti. Aldığı olumsuz eleştirilere rağmen konsol oyunları arasında en çok kopya satan oyun olmayı da başardı. Bunlar ile birlikte Amerika’da en çok satan oyun da olmuştu.

Anthem oyunu satış rakamlarından memnun
Anthem 100 milyon dolar gelir elde etti

100 milyon dolar geliri ise sattığı kopyalar ile birlikte oyun içerisinde satın alımlar da çok etili oldu. BioWare yakın bir zamanda hataları düzelteceğini açıkladı. Yenilikler oyuna eklenecek oyuncular için daha iyi bir hale getirecekler.

EA tarafından bakıldığında da oyun gelirleri gayet memnun edici gözüküyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel