Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Telefonları Hazırlayın: Call of Duty Mobile Geliyor

Telefonların gelişmesi ile birlikte mobil oyun sektöründe de gelişimler devam ediyor. Eskisi gibi basit oyunlar yerini daha zor oyunlara bırakıyor. Gelişen telefon teknolojisi oyunları da beraberinde geliştirmeye devam ediyor. Sunulan oyun ve görüntü kalitesi olarak seviye atlamaya devam ediyor. Büyük firmalar da bu sektöre kendi markalarını sokmaya başladılar. Activision’da bu sektöre Call Of Duty Mobile ile geliyor.

Call Of Duty Mobile duyuruldu
Call Of Duty Mobile <a href="https://www.multiplegame.com/google-yeni-konsol-ile-geliyor/">GDC</a>&#8216;de Duyuruldu

Tencent Game ve Activision yapımı olacak olan oyunun GDC‘de duyurusu yapıldı. Android ve İOS için çıkış yapacak olan oyun ile ilgili olarak ne zaman çıkacağı daha belli değil. Yakın bir zamanda beta aşaması başlayacak.

Call Of Duty Mobile

Büyük oyun markaları mobil tarafa adapte olmaya devam ediyor. PUBG, Fortnite gibi oyunların mobil tarafta da büyük başarılar elde etmesi ile beraber büyük oyun markaları da geliyor. Call Of Duty Mobile içerisinde 2 farklı mod ile geliyor “Bul ve Yoket” ve “Team Deathmatch” aynı zamanda oyunu deneyimleyen oyuncular da PS3 döneminde aldıkları keyfin aynısını aldıklarını söylediler.

Tencent ve Activision ortaklaşa oyunu olacak olan Call Of Duty bakalım istenilen başarıyı sağlayacak mı. Ücretsiz olarak çıkış yapacak olan oyun yakın bir zamanda çıkışını gerçekleştirecek. PUBG Mobile ve Fortnite’ın mobil oyunları için iyi bir alternatif olacak. Sağlayacağı başarı ile birlikte diğer firmaların markalarının mobil oyunlarını yakın zaman içerisinde göreceğiz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!