Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Halo Infinite, Serinin En İyi Çıkış Yapan Oyunu Olmayı Başardı

Halo, Microsoft’un en önemli markalarından birisi olmaya devam ediyor. Microsoft’un mali durum sunumları sırasında Halo’nun performansı da ortaya çıkarılmış oldu. Şirketin CEO’su Satya Nadella bazı açıklamalarda bulundu.

Nadella Aralık ayında çıkış yapan Halo Infinite’in 20 milyonun üzerinde oyuncuya ulaştığını açıkladı. Halo Infinite bu başarısı sayesinde de serinin en iyi çıkış yapan oyunu olmayı başardı. Xbox’ın çıkardığı AAA oyunlar kısa süre içerisinde büyük kitlelere ulaşmayı başardı. Xbox’ın hem oyunları hemde Game Pass sistemi artık daha fazla göz önünde olmaya devam edecek gibi.

Halo Infinite 20 milyondan fazla oyuncuya ulaşmayı başardı. Forza Horizon 5’de 18 milyondan fazla oyuncuya kısa sürede ulaşmayı başarmıştı. Bunun yanında Xbox Game Pass sistemi de 25 milyon aboneye ulaşmayı başarmıştı. Microsoft oyun dünyasında büyümeye devam ediyor.

Nadella; “Tatil döneminde yeni AAA oyunlar çıkardık; bu oyunlar olumlu geri dönüşler aldı ve rekor sayıda oyuncuya ulaştı. 18 milyon kişi Forza Horizon 5 oynarken 20 milyonu aşkın oyuncu da Halo Infinite oynadı -ki bu sayı Infinte’in Halo serisinde en iyi çıkış yapan oyun olduğu anlamına geliyor.” dedi.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel