Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Blizzard Yeni Bir Hayatta Kalma Oyunu Üzerine Çalışıyor

Blizzard son dönemlerin en çalkantılı şirketlerinden birisi. Şirkete açılan davalar, taciz suçlamaları derken Blizzard oyun haricinde konuşulan bir firma olmuştu. Ama Microsoft tarafından Activision Blizzard’ın satın alınmasından sonra oyun dünyasına odaklanmaya devam edecekler gibi duruyor.

Çalkantılı süreç içerisinde Blizzard büyük IP’lerini erteleme kararı almıştı. Hatta Overwatch 2 resmi olarak bu süreçten sonra ertelendi. Blizzard’ın mevcut oyunlarını geliştirmesi bile yeterli görülürken bir sürpriz geldi diyebiliriz. Çünkü Blizzard AAA kalitede bir hayatta kalma oyunu geliştirdiklerini açıkladı.

Blizzard eski serileri canlandırmak kalmayıp yeni IP’ler üzerine de çalışmalara devam edeceği anlamına geliyor. Duyurulan oyun hayatta kalma türünde yeni bir IP olacak. Blizzard oyunu için şunları yayınladı.

İlanın detayında; yeni bir evrende geçecek yepyeni bir macera için yola çıktıkları, PC ve konsollar için geliştirilecek bu yeni oyunun “hayatta kalma” türünde olacağı belirtiliyor. Bunun dışında çok fazla bilgi de verilmemiş. Bakalım nasıl bir oyun karşımızda olacak göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel