Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

A Plague Tale 2 Geliştirildiği İddia Ediliyor

Bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirmiş olan A Plague Tale oyununun devam oyunun da geliştirildiği iddia ediliyor. XboxSquad isimli Fransız sitesi devam oyununun geliştirildiğini haberleştirmişti. Şimdi gelen yeni haberlere göre oyunun geliştirilmeye başlandığını da açıkladı. Oyunun A Plague Tale The Game Awards 2019’da en iyi hikaye anlatım alanında adaylardan birisi olmayı başardı. A Plague Tale 2 oyunu da bu başarı ile birlikte gelmesi çok şaşırtmaz.

Bu senenin sürpriz oyunlarından birisi olmayı başardı aslında, hikaye odaklı bir yapım olarak çıkışını gerçekleştirdi. Asobo Studio tarafından geliştirilen oyun hem oyunculardan hemde basın tarafından olumlu yorumlar almayı başardı. Anlattığı etkileyici hikaye ve atmosferi ile birlikte oynayanları etkiledi. Bizlere veba salgınını ve Orta Çağın o yıkıcı atmosferini çok iyi bir şekilde anlatmayı başardılar.

Ama Asobo Studio tarafı yapımı sadece tek bir oyun olarak planlamış. Ama dağıtımcısı olan Focus Interactive Asobo Studio’dan bir devam oyunu geliştirmesini istemiş. Bu istek üzerine de devam oyunu geliştirilmeye başlandığı iddia ediliyor. Aslında seri haline getirmek çok da mantıksız gözükmüyor. İlk oyun ile birlikte büyük bir başarı elde edildi gelecek olan devam oyunu ile birlikte oyunun hazır bir kitlesi bulunuyor olacaktır. Eğer ilk oyunda olduğu gibi başarılı bir yapım olursa da Focus için iyi bir marka yaratılmış olacak.

Devam oyunun geliştirildiği XboxSquad tarafından ortaya atıldı. Bu iddialarını da teyit ettiklerini söylediler. Bu bilgiyi veren Focus Interactive’in yöneticilerinden birisiymiş.

Oyunun resmi olarak bir duyurusu henüz bulunmuyor. Ama yeni nesil konsol döneminde çıkması bekleniyor. A Plague Tale 2 oyununun 2022 yılında çıkması bekleniyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel