Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Ninja Mixer Uygulamasını Uçurdu

Twitch’te en çok izlenen Fortnite yayıncılarından birisi olan Ninja Mixer ile anlaştığını duyurmuştu. Bunun ile de birlikte sadece Mixer üzerinden yayın yapacağını, Mixer’in yeni yüzü olarak anlaşma sağladıkları da açıklandı. Tyler ‘Ninja’ Blevins’in Twitch’ten ayrılıp Mixer’e geçmesi ile birlikte Mixer’i mobil uygulamasında indirilme sayılarında büyük bir artış gözükmesi göze çarptı. Aynı zamanda uygulamanın Google’da aratılma hacminde de fazlalık göze çarpıyordu.

Ninja Mixer ile anlaşma haberini dün yamıştık. Mixer için faydalı olabilecek mi diye düşünmüştük ama gelen bu yeni bilgiler ile beraber Microsoft cephesinin iyi bir hamle yaptığını söylemek lazım. Ninja transferi ile sürekli olarak popülerliği artmaya devam eden platform daha hızlı tanınmaya geçmeyi başardı.

Ninja açısından da iyi olacak gibi gözüküyor. Kendi kitlesinin büyük kısmını Mixer’e çekecek gibi de duruyor. Daha şimdiden yayıncının takipçi sayısı 250 bini geçmiş durumda. Twitch üzerinde ise toplam takipçi sayısı 14.700.000 gibi bir rakamdı. Bakalım bunun ne kadarını çekmeyi başaracak.

Mixer uygulaması 24 saat içerisinde App Store’da en fazla indirilen uygulama olmayı başardı. Onu takip eden en yakın uygulama ise YouTube ve Gmail olarak gözüküyor. Aynı zamanda Google Trends’de de arama hacmi bir anda artışa geçmeyi başarmış. Verilere linkten ulaşabilirsiniz.

Mixer Ninja’yı tranfer ederek büyük bir adım attı ve meyvelerini de toplamaya başladı diyebiliriz. Bunun ile de birlikte Ninja’nın tanıtımını arttırmak için kısa süreliğine ücretsiz abonelik de dağıtıldı. Ninja ilk Mixer yayınını da bu akşam Türkiye saati ile 20.00’da gerçekleştirecek bakalım kaç kişi yayını izleyecek. Hep birlikte göreceğiz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!