Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Little Big Adventure 30. Yılına Özel Olarak Yenilenerek Geri Dönecek

Kült 3D oyunlardan birisi olan Little Big Adventure reboot olarak yeniden çıkışını gerçekleştirecek. 30. yıldönümüne özel olarak oyun yenilenmiş olarak karşımızda olacak. Serinin ilk oyunu 1994 yılında ikinci oyunu ise 1997 yılında çıkışını gerçekleştirmişti. Oyunu Avrupa’da EA, Amerika ve diğer bölgelerde ise Activision yayınlamıştı. Oyunun diğer adı ise Relentless: Twinsen’s Adventure olarakta biliniyor.

Oyunun 3D olması ve ilk otomatik kayıt sistemine sahip olmasından dolayı önemli yapımlardan birisi. 2015 yılında DotEmu, Enhanced Edition versiyonunu Steam’da 11,5 TL’den yayınlamıştı. Hatta oyunun retro versiyonu ücretsiz olarakta veriliyor.

Tüm bu gelişmelerden sonra ise oyun 30. yılına reboot alarak çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun geliştiricisi olan Adeline Software’ın kurucularından Didier Chanfray bazı açıklamalarda bulundu. Chanfray üçüncü ve bir oyun için çalışma yapıyormuş ama bu fikirden vazgeçmişler. Onun yerine bir reboot yapma kararı almışlar.

“Yapmak istediğimiz üçüncü oyunu (Genesis of the Stellar Entity) yapmanın tuhaf olacağının farkına vardır. Senaryo seriyi sonlandırmak üzere yazılmıştı. Ama yeni stüdyoyla seriyi sonlandırmak istemiyoruz. Daha geniş bir kitleye ulaşmak, bu harika dünyayı, ikonik karakterleri ve hikayeyi mümkün olduğunca çok kişiyle paylaşmak istiyoruz ki daha fazla Twinsun macerası yaratılabilsin.

Bu yüzden Twinsen’in hikayesine reboot yapmaya karar verdik.”

2024 yılında 30. yılına özel olarak reboot çıkışını gerçekleştirecek. Adı ise Twinsen’s Little Big Adventure olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel