Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Valorant Yeni Ajanı Neon Ortaya Çıktı

Valorant’a yeni bir ajan daha geliyor. 3. sezonun sonu ile birlikte yeni ajan oyuna eklenecek. Riot Games yeni ajanı 5 Ocak tarihinde duyurdu ve 10 Ocak tarihinde oyuna eklemeyi planlıyor. Peki yeni ajan hakkında hangi detayları biliyoruz? Neler paylaşıldı hep birlikte detaylarına göz atalım.

Valorant Yeni Ajanı Neon

Yeni ajanımız Neon Manilalı ve kendiliğinden elektrik gücüne sahip olarak çıkışını yapacak. Karakter hakkında daha fazla bilgiye ise sahip değiliz. Riot Games tarafından beklenen detaylar açıklanmadı. Sadece yayınlanan karakter fragmanı ile bazı teorilerde bulunabiliriz.

Karakterin ne gibi özellikleri olacağına bakalım. İlk olarak göze çarpan karakterin hızlı bir yapıya sahip olduğunu belirtelim. Kayarak vurma dikkatleri çekiyor. Tüm bunların yanında iki taraflı bir Phoenix duvarı gibi duvarları var. Karakter Jett ve Phoenix gibi haritaya domine edecek ajanlardan birisi olacak. Ultisinin elektrik odaklı olacağını da söyleyelim. Ultisinin bizler Jett gibi bir tarzda olacağını tahmin ediyoruz. Ulti olarak düşmanlara elektrik atıyor olabilir. Karakterin net açıklamaları Riot Games tarafından ilerleyen günlerde açıklanacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel