Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Yeni Detayları Haziranda Geliyor

CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 geliştiriliyor. Oyun hakkında detaylar geçtiğimiz dönem içerisinde geldi. Haberleri çok yapılsa da oyun hakkında çok fazla detay bilmiyoruz aslında. En son The Game Awards etkinliğinde bir fragmanını izledik. Daha sonrasında ise 16 Nisan tarihinde çıkışını yapacak olan oyun 17 Eylül tarihine ertelenmişti. Daha sonra ise çok fazla detay gelmedi. Şimdi ise CD Projekt Red Cyberpunk 2077 yeni detayları hakkında bilgiler verecek. Dijital olarak yapılacak etkinlikte CD Projekt Red’in de yayın yapması bekleniyor.

Geoff Keighley’in geçtiğimiz günlerde duyurduğu Summer Game Fest’e katılan stüdyolardan biri de CD Projekt Red. Görünüşe göre nihayet bu festival kapsamında oyuna dair yeni bilgiler paylaşılacak. Bu paylaşılacak olan bilgiler ise oynanış videosu olabilir. Yada yeni bir fragman bizler ile birlikte olabilir. Bakalım hangi detaylar ile festivalde karşımızda olacaklar.

CD Projekt, 11 Haziran için Night City Wire haberi verdi. Bunun haberden anladığımız kadarıyla da bir canlı yayın etkinliğinin bizleri beklediğini söyleyebiliriz.

Oyundan Gelen Bazı Detaylar

Cyberpunk 2077 yeni detayları hakkında gelişmeleri takip edeceğiz. Bakalım nasıl duyurular gelecek. Cyberpunk 2077 oyunu en çok beklenen oyunlardan birisi. Oyun duyurulduğu zamandan bu yana bekleniyor. Uzun zamandır da oyunun geliştirildiğini belirtmek gerekiyor. Büyük beklentiler ile beklediğimiz oyundan gelecek olan yeni detayları büyük merakla bekliyorum.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!