Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 DLC’leri En Az The Witcher 3 DLC’leri Kadar Olacak

CD Projekt Red tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. CD Projekt RED’in başkanı Adam Kiciński, yatırımcılarla yaptığı soru cevap etkinliğinde Cyberpunk 2077 ile ilgili olarak sorulan soruları yanıtladı. Cyberpunk 2077 DLC’lerinin en az The Witcher DLC’leri kadar olacağını belirtti. Aynı zamanda da bu DLC’lerin oyun çıkmadan önce açıklanacağını da belirtti. Aynı The Witcher 3’de izledikleri politikayı Cyberpunk 2077’de de izleyecekler. DLC yol haritasını oyundan önce göreceğiz.

Cyberpunk 2077 DLC Haritası

2015 Mayıs ayında çıkan The Witcher 3: Wild Hunt iki büyük genişleme paketine ve 16 DLC’ye sahipti. Kiciński’nin sözlerinden Cyberpunk 2077’nin en az bu kadar DLC’ye sahip olacağını anlıyoruz. Gelecek olan DLC’ler The Witcher 3’e gelenlerden fazla olacaktır.

Kiciński duyuruların aynı The Witcher 3 örneğinde olduğu gibi erkenden yapılacağını söylemiş. DLC paketleri oyun çıkmadan 3 ay önce açıklanacak. Hikaye paketleri ise birkaç hafta önce açıklanmıştı. Cyberpunk 2077 DLC’leri ile ilgili olarak bilgileri önümüzdeki aylardan itibaren almaya başlayacağız. Oyun Eylül ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

The Witcher 3’ün DLC paketleri arasında yeni görevler, yeni silah ve zırhlar, kozmetik eşyalar, New Game+ modu gibi yenilikler vardı. Oyunun hikaye paketleri Hearts of Stone ve Blood and Wine ise The Witcher 3 çıkmadan önce duyurulmuş ve 2015 Ekim ve 2016 Mayıs aylarında yayınlanmıştı. Cyberpunk 2077’de de bu tarz bir durumun olması bekleniyor.

Cyberpunk 2077 Tekrar Ertelenecek Mi?

Başkanın da yapmış olduğu açıklamalar ile birlikte oyunda herhangi bir erteleme olmayacağını açıkladı. Şuan için oyundan hataları temizlemeye devam ediyorlar. Oyun ile ilgili olarak son rötuşları vuruyorlar. Oyun bu sefer planlanan tarihte çıkışını gerçekleştirecek gibi görülüyor. 17 Eylül 2020 tarihinde oyun çıkışını resmi olarak yapacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!