Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends 5. Sezon Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Apex Legends oyunu yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Yakına yeni sezon çıkışını yapacak. Yeni sezon ile birlikte bir çok yenilik bizleri bekleyecek. Yeni sezonda bir çok sürpriz ile birlikte yeni bir karakter de bizler ile birlikte olacak. Daha önce bir tanıtım fragmanı yeni karakter için paylaşıldı. Şimdi ise karakterin detayları geldi. Karakteri tam olarak görme imkanımız oldu ve yeteneklerini de az çok görmüş olduk. Bir intikam hikayesi King’s Canyon’a iniş yapıyor. Bakalım bu mücadele nasıl olacak. Apex Legends 5. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Loba karakterinin yeteneklerini de bu fragman ile gördük.

İlk olarak gelecek olan karakterimizin en ünlü hırsızlardan birisi. Loba karakter olarak ünlü hırsızlardan birisi. Apex Legends’a katılma sebebi ise bir intikam hikayesi. Revenant’a karşı bir intikam hikayesi karşımızda olacak. Apex Legends hikaye evreni de gelen bu karakter ile birlikte daha fazla genişliyor. Her sezon gelen karakter ile evren daha fazla gelişmeye devam ediyor.

Loba Tanıtım Fragmanı – Apex Legends 5. Sezon Tanıtım Fragmanı

Fragmanda en çok dikkat çeken detay Loba’nın asası oldu. Karakterin bir ışınlanma yeteneği olduğunu da bu video sayesinde anlamış bulunuyoruz. Bu ilk göze çarpan detaylardan. Bir diğer detay da karakterin silahını çalma mekaniği. Bu mekanik karakterin hikayesi ile de son derece uyumlu bir mekanik. Bunların haricinde de bir de bomba mekaniği dikkat çeken mekaniklerden birisi oldu. Karakterin yeteneklerinden birisi de bomba kurma mekaniği olabilir.

Son sahnede King’s Canyon’un en sevilen yerlerinden olan Skull Town’ın yıkıldığını da videoda görüyoruz. Videonun son kısmında ki karşılaşma da son derece güzel işlenmiş.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!