Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

2020 Yılında Ertelenen Oyunlar Listesi

Artık erteleme haberleri normal bir hal almaya başladı. İlk başta çok ciddiye alınmayan bu durum günler geçtikçe artmaya devam ediyor. Özellikle de büyük yapımlar arasında popüler olmaya başladı. Square Enix ile başlayan erteleme furyası gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bizlerde bunu sizlere bir listeleme olarak aktarmak istedik. 2020 yılında ertelenen oyunlar büyük ümitler ile beklediğimiz yapımlar. Listeleme içerisinde bulunan yapımlar bu döneme ve yeni nesle damga vurmasını beklediğimiz yapımlar olacak. Lafı çok uzatmadan bu senenin ertelenen oyunlar ve ertelenme sebepleri.

2020 Yılında Ertelenen Oyunlar

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

İlk olarak geçtiğimiz sene içerisinde büyük bir kitle yakalamayı başlayan oyun ile başlayalım. Büyük umutlar ile beklenen yapım ilk ertelenen oyunlardan birisi. Özellikle erken erişime açıldığı sırada heyecanımız artmıştı. Ama “İlk oyundaki hataları tekrar etmek istemiyoruz. Oyunculara hak ettikleri, beklentilerini karşılayacak kalitede bir oyun sunmak istiyoruz” şeklinde gelen açıklama ile birlikte oyun ertelendi. Bu gelen erteleme haberi ile birlikte çıkış tarihi de net olarak henüz açıklandı.

Dying Light 2

İlk oyunu ile birlikte güzel bir giriş yapan oyunun ikinci oyunu büyük umutlar ile beklenmeye başlamıştı. Özellikle paylaşılan fragmanlar ve oynanış videoları heyecanımızı arttırmaya yaramıştı. Ama beklenen haber sonunda geldi. Oyun sınırsız bir süre ileriye ertelendiği açıklandı.

Iron Man VR

Bir VR oyununu araya sıkıştırmak istiyoruz. Normalde 28 Şubat’ta çıkacaktı, ama 15 Mayıs’a ertelendi. Bir diğer erteleme haberi gelen yapımlardan birisi oldu.

Cyberpunk 2077

Ertelenme haberi en çok üzen yapım Cyberpunk 2077 desek sanırım yanlış olmaz. Bir akşam ansızın haber oyuncular ile paylaşıldı. CD Projekt Red tarafından geliştirilen oyun 5 ay gibi bir süre ertelendi. Normalde oyun 16 Nisan 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecekti. Ama 17 Eylül 2020 tarihine ertelendiği haberini büyük üzüntüler ile almış bulunuyoruz. Bu istenilen sürenin ana sebebi ise oyunu hatasız bir şekilde çıkarmak istedikleri oldu.

Final Fantasy VII Remake

Furyanın başlatanı ile devam edelim. Listemiz içerisinde Square Enix oyunları bulunuyor. FF 7 Remake ertelenme haberi çok oyuncuları şaşırtan bir haber olmadı. 7 Mart’ta çıkacağı açıklanan oyun 10 Nisan’a ertelendi. Bu da çok şaşırtan bir haber olmamıştı.

Marvel’s Avengers

Bir diğer Square Enix oyunu ise yine beklenti yaratmayı başaran bir oyun olan Marvel’s Avengers’dı. Bu oyun da ertelenen oyunlar kervanında kendisine yer bulmayı başardı. Bu erteleme haberi FF 7 Remake ile aynı anda gelmişti. O yüzden Square Enix aynı gün iki bomba birden patlattı. 4 Eylül’de oyunun çıkması bekleniyor. Eğer tekrardan bir erteleme olmazsa.

The Last Of Us Part II

Geldik Sony’nin en önemli markalarından birisi olan The Last of Us Part II’ye. Bu oyunda ertelemeden nasibini almış bir yapım. Normalde oyuna daha erken bir şekilde ulaşacaktık. Ama Naughty Dog biraz bekleyin dedi ve 29 Mayıs 2020 yılına oyunu ertelediğini açıkladı.

2020 yılı içerisinde gelen oyun erteleme haberleri bu şekilde. Listede büyük bütçeli yapımlara yer verdik ve bu işin bunlar ile sınırlı kalmasını umuyoruz. Ama yakın bir zaman içerisinde yine erteleme haberleri gelebilir. Takipteyiz bakalım bu sefer hangi oyunlar ertelenecek.

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!