Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Cyberpunk 2077 Çete Logoları Paylaşıldı

Cyberpunk 2077 bu sene içerisinde çıkışını yapacak olan oyunlardan birisi. Erteleme haberi gelmiş olsa da oyun büyük beklentiler ile bekleniyor. Nisan ayında çıkmasını beklediğimiz oyun CD Projekt Red tarafından Eylül ayına ertelendi. Bu erteleme haberi ile birlikte üzüldük ama geç olsun güç olmasın tarzında beklemeler devam ediyor. Oyunun ertelenme haberi gelmiş olsa da oyun ile ilgili olarak gelişmeler devam ediyor. CD Projekt Red oyunu gündemden düşürmemeye devam ediyor. Yeni paylaşımlar ile birlikte göz önünde tutmaya devam ediyor. Şimdi de yeni bir paylaşım gerçekleşti. Bu paylaşım ile birlikte Cyberpunk 2077 çete logoları oyuncuların beğenisine sunuldu. Bu yapılan paylaşımın sebebi de beraberinde geldi. Belki sizlerde buna katılmak isterseniz.

Cyberpunk 2077 çete logoları kasa modlamaları için paylaşıldı. CD Projekt Red yeni bir yarışma duyurdu, Cyber-up Your PC ismindeki bu kasa modlama yarışmasında kendi PC kasa modlama tasarımını yapıp katılacaksınız ve eğer tasarımınız jüri tarafından seçilirse profesyonel bir kasa modlayıcı ile birlikte çalışarak bu tasarımınız hayata geçirilecek. 17 Mayıs’a kadar katılabileceğiniz yarışmanın detaylarını şurada bulabilirsiniz.

Logolarda bu tasarım yarışması için sunuldu aslında. CD Projekt Red bu logoları kullanarak tasarım yapmanızı istiyor. O yüzden de yüksek kaliteli olarak paylaşım yapılmış durumda. Bizlerde aşağıya tüm görselleri koyacağız. Belki aranızda yarışmaya katılmak isteyenler olabilir.

Aşağı kısımda tüm logoları görebilirsiniz. Bu sayede de oyunun içerisinde bulunacak olan çeteleri görmüş olduk. Daha önceden görmediğimiz çeteleri de görmüş olduk.

Oyunda bulunacak olan çetelerin isimleri: 6th Street, Animals, Maelstrom, Moxes, Tyger Claw, Valentinos ve Voodoo Boys.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel