Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Borderlands Remastered Haftaya Geliyor

PAX East sunumuna Gearbox son derece iyi hazırlanmış gözüküyor. Borderlands markasına üst üste yenilikler geliyor. Bunlardan en önemlisi zaten Borderlands 3 oldu. Bunun ile birlikte birde Borderlands Remastered geliyor.

Game Of the Years olarak sunulan video ile birlikte ilk oyun Remastered olarak geri geliyor. Işıklandırmalar, silahlar, karakterler düzenlenmiş çağımıza yaklaştırılmış durumda olacak. Aynı zamanda 4k desteği ile de gelecek. Konsollar içinde HDR desteği ile gelecek olan yapım oyuncuları tekrardan buluşturacak.

Borderlands Game of the Years Edition geliyor
Remastereda hazır mısınız

Borderlands Remastered aynı zamanda oyuna eklenen en önemli özelliklerden birisi de aynı ekran üzerinden 4 kişiye kadar co-op oynayabiliyor olacağımız.

Borderlands: Game of the Year Edition olarak adlandırılacak olan yapım. Steam’de ilk oyuna sahip olanlar için ücretsiz bir şekilde sunulacak. Borderlands 1 sahibi iseniz kaçırmamanız gereken bu güncellemeyi unutmayın. Aynı zamanda 3. oyun gelene kadar bu yenilikler ile tekrar oynamak çok güzel olacak gibi gözüküyor. Bu arada bu güncellemeler çok uzak bir zamanda gelmeyecek. Sadece 1 hafta kadar beklemeniz gerekiyor. 3 Nisan’da oyun sizlere sunulacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!