Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Pharaoh: A New Era Karşılaştırma Fragmanı Çıktı

Eski oyunlar zevkleri günümüzden çok farklı bir boyutta. Zamanın geçmesi ile birlikte de oyun anlayışı çok farklılaştı. Oyunlar daha karmaşık hallere geldi. Artık oyunlar tek bir türe odaklanmak yerine içerisinde birden fazla tür barındırmaya çalışıyor. Pharaoh’da eski tür oyunlardan birisi. 1999 yılında çıkan Pharaoh yeniden çıkışını gerçekleştirecek. Pharaoh: A New Era adıyla çıkacak yapım bir şehir kurma oyunu.

Eski dönemlerde şehir kurma oyunları sevilen türlerden birisiydi. Zamanla bu türe olan ilgi azaldı. Pharaoh’da eskilerde kalan oyunlardan birisiydi. Aradan geçen 20 yılın ardından Pharaoh: A New Era adıyla oyun yeniden karşımızda olacak. Orijinal oyunun yenilenmiş versiyonu şeklinde çıkışını yapacak oyun Mısır Medeniyetini yeniden kurmanıza olanak sağlayacak.

Pharaoh: A New Era Yeni Fragmanı

Pharaoh: A New Era’nın yayınlanan fragmanı aslında bir karşılaştırma içeriyor. Oyunun nasıl geliştirildiği, hangi hale getirildiği gösterilmiş oldu. Triskell Interactive ve Dotemu tarafından geliştirilen oyunda ek paket olarak Cleopatra içerecek. Ana oyun ile birlikte Cleopatra oyunda yer alacak ve 53 görevle karşımızda olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel