Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Epic Games’in Sıradaki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Epic Games bildiğiniz gibi her hafta ücretsiz oyun verme geleneği devam ediyor. Geçen hafta ile birlikte de Epic Games büyük bir atak yaptı. Bu atak ile birlikte de AAA kalitesinde oyunlar vermeye başladı. Bu sürece de GTA V ile başladı ve şimdi de Civilization 6 ile devam ettiler. Daha sonra ise ‘Gizemli Oyun’ ibaresi durmaya devam ediyor. Gelecek olan yeni oyunlar ise belli olmuş olabilir. Gelen sızıntı bir görsel ile Epic Games’in sıradaki ücretsiz oyunları belli oldu.

Önümüzdeki hafta Epic Games’in sıradaki ücretsiz oyunları şu şekilde olması bekleniyor.

Civilization 6’dan sonra 28 Mayıs saat 18:00’da Borderlands The Handsome Collection’ın ücretsiz olması bekleniyor. Daha sonra ise Ark Survival Evolved’in ücretsiz olarak verilmesi bekleniyor. 4 Haziran tarihinde Ark Survival Evolved ücretsiz olarak verilmesi bekleniyor.

Epic Games kendi platformuna oyuncu seçmek için yatırımlarına son sürat devam ediyor. Bunu yapmak için indirim dönemleri ile birlikte ücretsiz oyun politikası da sürüyor. Ücretsiz oyunlar başlarda karışık bir şekilde veriliyordu. Önceden bağımsız oyunlarda ücretsiz olarak veriliyordu. Hatta bağımsız geliştiricilerin oyunları daha fazla veriliyordu. Arada ise yüksek bütçeli oyunlar veriliyordu. Son haftalarda ise Epic Games gazı kökledi. GTA V ile birlikte AAA kalitesinde oyunlar vermeye başladı. Bu oyunlar da son derece sevilen ve oyuncusu olan oyunlar. GTA V hala satmaya devam eden bir oyun. Civilization 6 ise güncellenmeye ve oynanmaya devam ediyor.

Bu detaylar haricinde ise gelmesi beklenen diğer oyunlar da hayranları bulunan oyunlar olduğunu söyleyelim. Bakalım Epic Games bu duruma daha ne kadar devam edecek. En az 4 hafta AAA kalitede oyunların gelmesi bekleniyor.

Bu listenin gerçek olduğunu ise her hafta oyunların açıklanması ile birlikte öğreneceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!