Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Borderlands 3 Oyununun Yapımı Tamamlandı

Bu sene içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan Borderlands serisinin devam oyununun yapımının tamamlandığı açıklandı. GearBox tarafından geliştirilen loot shooter oyun serisi Borderlands’in devam oyunu merakla bekleniyordu. Çıkış tarihi açıklandıktan sonra medyanın ve oyuncuların dilinden düşmemeyi başardı. Borderlands 3 oyunu merakla beklenen büyük bütçeli yapımlardan birisi.

Serinin devam oyunu olarak gelecek olan yapım diğer serilerden daha fazla içerikle, silahla ve sonla geliyor. Shooter mekanikleri son derece tatmin edici olan yapımın yapım süreci de sonunda bitti. Çıkış tarihinde bir gecikme yaşanmayacak. Bu sayede de beklemek zorunda kalmayacağız.

Bu güzel haberi bizlere GearBox Twitter hesabı üzerinden duyurdular. Gone Gold aşamaya geldiklerini açıkladılar. Bu aşama artık oyunun yapımının tamamlandığını ve disklere basılması için gönderildiği aşama oluyor. Tabi oyunu dijital olarak satın alacaklar için oyunun sadece yapımının bitmiş olması yeterli. Ama dijital değil de kutulu olarak oyunu alacaklar oyunun çoğaltılma aşaması başlamış bulunuyor. Ne kadar dijital satışların başlaması ile birlikte kutulu oyun satışlarında düşüş yaşansa da azımsanmayacak bir kitle kutulu oyun almaya devam ediyor.

Twitter’dan ise haberi şu şekilde duyurdular;

“Borderlands 3’ün yapımının tamamlandığını bildirmektenten mutluluk duyuyoruz. Bunun gerçekleşmesi için çok sıkı çalışan herkese teşekkürler!”

Bakalım yapım aşaması bitmiş olan oyunun çıkış tarihinde de neredeyse bir ay kadar süre kaldı. Artık yapılması gereken oyunda bulunan buglar ve yeni içerikler üzerinde düşünmek olacak. Oyunun çıkışı ile birlikte ilk gün yaması atılacaktır.

Oyunun yapım sürecinin bu kadar erken bitmesi oyunun çıkış tarihinde bir değişiklik olmayacağını gösteriyor. Oyun ertelenmesi gibi bir durum söz konusu olmayacak. Büyük beklentiler ile beklediğimiz yapım bakalım shooter mekanikleri, karakterler, oynanış ve hikaye olarak istenilenleri verebilecek mi? Bakalım uzun süredir beklenilen ve bir anda duyurulan yeni Borderlands oyunu beklenen efsane oyun olabilecek mi?

Borderlands 3 oyunu 13 Eylül tarihinde çıkışını PC, PlayStation ve Xbox için gerçekleştirecek. PC tarafında ise bir yıl Epic Games Store‘da özel olarak satın alınabilir olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel