Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Criterion Games’in Yeni Need for Speed Oyunu Ertelendi

Need for Speed hayranları için üzücü haberimiz var. Criterion Games tarafından geliştirilen Need for Speed oyunu ertelendi. Ertelenme sebebi ise yeni Battlefield oyunu. DICE tarafından geliştirilen Battlefield oyununa destek olmak için Criterion’a görev verildi. EA Criterion’u DICE’a yardım etmesi için kaydırdı. Daha önceden de Criterion Star Wars Battlefront, Battlefront 2 ve Battlefield 5 için DICE’a yardım etmişti.

Şimdi burada yeni Battlefield oyunu için çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Hatta geliştirici ekip oyunlarından çok ümitli olduklarını da açıkladılar. Bunun yanında oyunun inanılmaz potansiyele sahip olduğunu da açıkladılar. Evden çalışma olduğu için geliştirici ekip çok yorulmuş. Miele; DICE ekibinin bu süreçte çok yorulduğunu da eklemiş. Bu yüzden de Criterion’u DICE’a destek olması amacıyla görevlendirmişler.

Bu açıklamalar ve Criterion’un DICE’a yardıma geçmesi NFS’nin geleceğini sorgulattı. Burada Need for Speed ertelendi ama oyun çıkışını gerçekleştirecek. Ama 2021 yılında yeni NFS oyunu görmeyeceğiz. EA tarafından bu sene çıkacak olan yarış oyunu Codemasters tarafından gelecek. Çünkü EA geçtiğimiz haftalarda Codemasters’ı satın aldığını açıklamıştı.

Neden NFS’yi Codemasters geliştirmiyor diyenler için de Criterion NFS oyununu kendi geliştirmek istiyor. 2022 yılında da yeni NFS oyununu göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel