Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Borderlands 3 Mikro Ödemeler Oyunda Olacak

Borderlands 3 oyunu bu sene içerisinde duyurulması ile en çok beklenen yapımlardan birisi olmayı başardı. Serinin devam oyunu olacak olan Borderlands 3 yapımında mikro ödemeler olacak. Mikro ödemeler sadece kozmetik ile sınırlı kalacak.

Daha önce yapılan bir açıklama ile birlikte Borderlands 3 oyununda mikro ödemeler olmayacak şeklinde açıklama yapılmıştı. Daha sonra ise Gearbox Software CEO’su Randy Pitchford’dan yeni açıklama geldi mikro ödemeler ile ilgili olarak. Ama oyuncular ilk verilen sözden sonra bu durumdan biraz rahatsız görünüyorlar.

Dediğimiz gibi sadece ödemeler kozmetik ürünlerde olacak. Oyun içerisinde herhangi bir öne geçirilecek eşya, sandık benzeri şeyler para ile satılmayacak.

Sadece kozmetik eşyalar ve DLC’ler oyun içerisinde satışa sunulacak.
CEO’su Randy Pitchford’da:”Borderlands 3’te mikro ödemeler var ama bunlar tamamen kozmetiklerle sınırlı.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Borderlands Mikro Ödemeler

Aslında bu durum oyuncular tarafından pek beğenilmedi. Oyunun ilk duyurulduğu zamanlarda oyun içerisinde mikro ödeme sistemi olmayacağı açıklanmıştı. Şimdi ise oyun içerisinde kozmetik ürünler ile sınırlı olacak mikro ödemeler olduğu açıklandı. Aynı zamanda oyuncular isterlerse DLC’lerinde geleceği açıklandı. Oyuna DLC olarak kostümler ve kafalar da talebe göre eklenecektir.

Oyunun çıkışı ile birlikte kozmetik eşya satışı ile başlayan mikro ödeme sisteminde herhangi bir değişiklik daha yapılacak mı? Asıl merak edilen konu aslında bu. Daha önce yapılan açıklamalar göz önüne çok fazla alınmıyor. Oyunun çıkışından belli bir süre sonra oyuna direk etki eden eşya ve sandıklar da satılmaya başlanabilir.

Oyun PC tarafında bildiğiniz gibi 1 sene özel Epic Games Store’da çıkışını gerçekleştirecek. Bu sene içerisinde 13 Eylül 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan oyun PlayStation, Xbox ve PC için çıkışını yapacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!