Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Epic Games Store ve Humble Bundle Anlaşması

Epic Games Store çıktığı günden bu yana oyuncuları ve oyunları kendi bünyesine çekmeye devam ediyor. Steam’e rakip olarak çıkan platform PC’ye çıkacak olan oyunları 1 yıl kendi platformuna özel yaparak satışa sunuyor. Steam’de satılmasını 1 yıl geciktiriyordu. Mayıs ayı içerisinde Epic Games Store ve Humble Bundle anlaşma sağladı.

Epic Games oyunları artık Humble Bundle üzerinden de satılmaya başladı. Bu anlaşma ile birlikte Epic Games Store’un en çok satan oyunlarından olan Metro Exodus Humble Bundle’da satışta. Aynı zamanda yakın tarihte çıkacak olan Borderlands 3 oyununu da Humle’dan ön sipariş ile satın alabilirsiniz.

Epic Games Store Oyun Satış Rakamları:

Daha önce de çok kez belirttik. Epic Games Store oyunları kendi platformuna özel olarak 1 yıl çıkarmaya devam ediyor. World War Z, Metro Exodus, Anno 1800, The Division 2, Quantic Dream oyunları (Yakın bir zaman içerisinde gelecek). İlerleyen dönemlerde bu sayı daha fazla artış gösterecek.

Bu kadar özel ve büyük bütçeli oyunları elinde bulunduran Epic Games Store satış rakamları yapımcıları tatmin ediyor mu? Bunun en güzel yanıtları Ubisoft ile aralarında anlaşma tazelemeleri oldu. Anno 1800 beklentilerin üzerinde bir satış rakamına ulaştı. World War Z oyunu satış rakamlarında 320 bini geçtiği söyleniyor. Metro Exodus oyunu da çok satanlar listesinde. Borderlands 3 çıkışı ile tavan yapacağını düşünüyoruz.

Aynı zamanda bu satışlara ek olarak Humble Bundle üzerinden de bir destek gelecek. Epic Games Store ve Humble Bundle anlaşması ile birlikte Epic Bundle’lar göreceğiz gibi gözüküyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!