Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Efsane FPS Heretic’e HD Doku Modu Geldi

Wolfenstein, Doom gibi efsane FPS oyunlarından birisi olan Heretic’e HD Doku Modu geldi. Oyunun bir mod yapımcısı tarafından yapılan bu doku ile birlikte oyunun kalitesi bir üst seviyeye çıktı. Bunun ile birlikte satın alma fiyatının da düşük olması efsane seriye karşı geri dönüşü hızlandırabilir.

Eski kaliteli ve güzel oyunlar günümüz şartlarına göre görüntü kalitesi olarak geri planda kalmalarından dolayı tercih edilmemeye başlandı. Özellikle günümüz oyunlarında üst seviyeye çıkan grafikler ile eski oyunlar yeni oyuncuların pek fazla ilgilisini çekmiyor. Bu durumun önüne geçmek için eski oyunlar elden geçirilip yeni halleri oyunculara sunuluyor.

Heretic’e HD Doku Modu

Heretic HD
Heretic HD Doku Paketi

Doom ve Wolfenstein gibi örnekler mevcut. Oyun tarihinde iki oyunda FPS oyunlarının atası olarak gözüküyor. Bu eski kaliteli yapımlar çağımıza o kadar güzel ayak uydurdular ki çıkışları ile birlikte eski oyuncuları tekrar bir mazi yaşatırken yeni oyunculara da kendilerini sattırmayı başarıyorlar.

Heretic’te FPS türünün efsane oyunlarından birisidir. Ama istenilen ilgiyi tam olarak görmüyor. Bu gelen HD Doku Modu ile birlikte daha günümüze uygun canlı bir hale geldi.

Bu teknik PlayStation ve PC oyunlarında da kullanıldı. Son dönemlerde oldukça popüler. Mod yapımcıları tarafından kullanılıyor. Oyun Steam üzerinden 10 TL gibi bir fiyata satılıyor. Hazır HD Doku modu da gelmişken bir deneyin deriz.

Unutmadan oyunun modunu yapan Grandgreed daha önceden de Hexen’e de buna benzer bir mod paketi çıkarmıştı.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel