Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Apex Legends Kötü Takım Arkadaşlarını Banlayacak

Respawn tarafından bir anda piyasaya çıkan ve ortalığı kısa sürede kasıp kavuran oyun Apex Legends’a yeni bir önlem geliyor. Kısa sürede büyük bir oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran yapım şimdilerde çok fazla talep görmemeye başladı. Özellikle hilecilere karşı önlemler tam olarak alınamadı ve 1. sezon ile istenilen içerikler oyuna eklenmedi. Bu da oyuncuları oyundan biraz soğumasına neden oldu. Bu duruma yeni bir önlem olarak Apex Legends kötü takım arkadaşlarını banlayacak.

Daha önce hile ile oynayan oyunculara karşı Respawn bir sistem geliştirmişti. Bu sistem ile beraber hile yapan oyuncular oyundan banlanmak ile kalmıyor. Bilgisayarından bile banlanıyordu. 770 bin kişi oyundan banlandıktan sonra tekrar ilk günlerine dönmek için yeni bir sistem getiriliyor.

Apex Legends Kötü Takım Arkadaşlarını

Bildiğiniz gibi bazı takımlarda oyunculardan bazıları takım arkadaşları tarafından “piggy-backing” (Taşımak) yapılıyor. Respawn bu sistemin önüne geçmek istiyor ve oyunda hakeden oyuncunun kazanmasını istiyor. Artık takımlarda kötü oynayan ve başkasının sırtından geçinen oyuncular da banlanacak.

Bu gelen yeni sistem uygulanırken taşınan oyunculara ilk olarak bir ön bildirim gidecek. Oyuncu uyarılacak. Tekrarlanması halinde ise oyuncu banlanacak.

Bakalım alınan bu önlem Apex Legends’ı eski günlerine çevirebilecek mi? 2. sezon hazırlıkları da başlayan yapımda gelecek sezonda daha fazla içerik ile oyuncuları memnun etmeyi başarabilecek mi? Hep birlikte göreceğiz.

Respawn bu sıralarda Jedi: Fallen Order oyunu ile meşgul olduğu için Apex Legends oyununa istenilen desteği tam olarak sağlayamıyor olabilir. Ama durum bu şekilde devam ederse oyuncuların oyundan küsme ihtimalleri de artmaya başlıyor. Twitch verilerinde de oyunun oynanma oranları düşüşe doğru gitmeye başlamıştı.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel