Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Microsoft Store’da Xbox Oyunlarına Zam Geldi

Microsoft Store yeni bir gelişme ile birlikte Xbox oyunlarına zam yaptı. Diğer konsol oyunları fiyatlarına göre PlayStation ve PC satışları nisbeten daha ucuzdu. Ama yeni bir güncelleme ile birlikte daha pahalı bir hale geldi.

Günümüzde çıkan büyük bütçeli oyunların fiyatları özellikle ülkemizde çok pahalı. 500-600 TL gibi fiyatlar ile çıkış yapıyor. Bu durum Türk oyuncuları oyun satın alımını düşürüyor. İndirim kovalamak zorunda yada ücretsiz oyunlara yönelme eğilimi göstermeye başlıyoruz.

Xbox Oyunlarına Zam

Xbox Oyunlarına Microsoft Store'da zam geldi
Xbox Oyunlarına Zam geldi

Türkiye’de Xbox kullanan oyuncu sayısı pek fazla değil. Yapılan uygun fiyatlı oyunlar ile birlikte Türk oyuncuları Xbox almaları için bir sebeb sunuluyordu. Ülkemizde PlayStation konsoluna sahip insan sayısı daha fazla Xbox çok talep gören bir konsol olmayı başaramadı. Bunun ile birlikte gelen bu zamlar oyun konsoluna karşı taraf almamıza neden olabilir.

Microsoft Store’un böyle bir karar alması Xbox kullanan oyuncular için sıkıntılar doğurabilir. Söylediğimiz gibi büyük bütçeli yapımların çıkış fiyatları ülkemizde çok pahalı.

Ama bu durum Game Pass sistemine etki etmedi ama şimdilik. Şuan 59 TL gibi bir fiyata sahip. Ama yakında Game Pass’e de bir zam gelmesi bekleniyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel