Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Xbox Game Pass PC İçin Geliyor

Xbox Game Pass sistemi bildiğiniz üzere kütüphanesini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren bir sistem. Özellikle de son dönemlerde bünyesine kaliteli yapımları da eklemeye devam ediyor. Şimdi bu sistemi PC’ye getirmeye hazırlanıyor. Kısaca Xbox Game Pass PC için geliyor.

Tam olarak ne zaman çıkacağını bilmiyoruz. Zaten ilk denemeler yapılmış ama oyuncular için çok cazip bir sistem olmamıştı. Şimdi planlanan sistem gerçekleşirse o zaman oyuncular için çok farklı bir boyut kazanacak. Microsoft tarafı Game Pass sistemi ile birlikte oyun dünyasının Netflix’i olacak gibi gözüküyor. Konsol dünyasında bunu az çok başardı. Şimdi ise bu sistemi PC tarafına entegre edecek. Bu da bünyesine çok fazla oyuncu katılmasına neden olacak.

Tabi sistemin tüm detayları E3 fuarında açıklanacak. Açıklanan veriler ise şu şekilde. Xbox Game Pass PC sisteminin adını açıkladılar.”Xbox Game Pass for PC” şeklinde açıklandı. İsim konusunda çok başarılı bir iş çıkaramamış olsalar bile gelecek sistem ismini unutturur.

Microsoft bu sistem için özel bir kütüphane yapmayı planlıyor. Aynı zamanda özel anlaşmalar yapmış durumda. Bethesda, Deep Silver, SEGA gibi firmalar ile anlaşmalar yapıldı. Bir de kendi bünyesinde çıkardığı oyunları da Game Pass sistemine direkt olarak eklemeyi düşünüyor. Bu sayede daha fazla oyuncuyu abonelik sistemine kaydettirecek. Aynı zamanda oyuncular için de çıkan oyunları daha uygun fiyata oynama şansı doğacak.

Bunlara ek olarak bir de oyunlarda Game Pass kullanıcılarına özel %20 indirim de getirilecek. Sistemin tüm detayları ile ilgili olarak E3 konferansında tüm diğer özellikleri açıklanacak. Microsoft işleri farklı bir boyuta taşıma konusunda son derece kararlı gözüküyor. Bakalım oyun dünyasının değişimi nasıl olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel