Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Nintendo, Switch Sports’un Dünya Genelinde Başarısından Memnun

Nisan ayında çıkışını yapan Switch Sports için yeni bilgiler geldi. Nintendo, yatırımcılar ile yapılan soru cevap etkinliğinde özellikle Switch Sports’un performansına dair değerlendirmelerde bulundu. Nintendo başkanı Shuntaro Furukawa oyun hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Furukawa, oyunun çok iyi çıkış yaptığını belitti.

Furukawa, oyunun tüm bölgelerde iyi çıkış performansı sergilediğini ve oyunun Switch kitlesini büyütme potensiline sahip olduğunu belirtti. Switch Sports’un normalde oyun oynamayan kişiler için bile erişilebilir olduğunu da ekledi.

Furukawa oyunun Japonya’da her yaştan oyuncular arasında popüler olduğunu, Avrupa ve Kuzey Amerika’da ise daha çok Wii Sports ve Wii Sports Resort oynamış olan, 20’li yaşların ortasındaki oyuncular tarafından tercih edildiğini açıkladı. Oyunun bu şekilde kulaktan kulağa yayılarak daha yüksek satış rakamlarına ulaşacağı ve daha geniş yelpazede kitlelerce oynanacağını söyleyebiliriz.

Oyun Nisan ayında çıktığından dolayı net satış rakamlarını bilemiyoruz. Önümüzdeki oyun hakkında daha fazla bilgi alacağız.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!