Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Star Wars Battlefront 2 Rise of Skywalker Ek Paketi

Star Wars Battlefront 2 oyunu çıkışı ile birlikte sancılı süreci beraberinde getirmişti. Bu sancılı süreçte aslında EA tarafından gelen hamleden kaynaklanıyor. Oyunun içerisinde bulunan “lootbox” sistemi oyuncular tarafından çok eleştirildi. Bu konu ile ilgili olarak da EA tarafından bir geri adım atıldı. Aslında diğer oyunlarda da bir geri adım atılma süreci başladı. Artık rekabeti etkileyecek ürünler satılmamaya başlandı. Neyse gelen bu geri adım ile birlikte oyuna eklenen yeni ücretsiz içerikler oyuncuları mutlu etmeyi başardı. Aynı zamanda Star Wars Battlefront 2 Rise of Skywalker ek paketi de memnun edecek paketlerden birisi oldu.

Battlefront 2

Sancılı bir çıkış sürecinin ardından kendisini toparlamayı başaran Battlefront 2 oyunu Star Wars evrenine ait olduğu için içerik olarak sııntı yaşamıyor. Geniş bir evrene sahip olduğu için oyuna eklenecek olan yüzlerce içerik bulunuyor. EA tarafı da bu durumu değerlendirmeye başladı. Bildiğiniz gibi bugün itibari ile Star Wars The Rise Of Skywalker filmi çıkışını gerçekleştirdi. Battlefront’a gelen bu yeni ek paket de filmden esinlenmeler bulunuyor.

Star Wars Battlefront 2 Rise of Skywalker ek paketi ile birlikte oyuna yeni özellikler ve gezegen ekleniyor. Oyuna eklenecek olan ilk yenilik film karakterlerinin birebir modelleri oldu. Oyuna yeni film serisinde bulunan karakterlerin modellemeleri birebir olarak getirildi. Rey, Finn ve Kylo Ren karakterleri oyuna eklenmiş durumda.

Yeni bir gezegende oyuna eklenmiş durumda. Ama detayları henüz paylaşılmadı bunun sebebi de spoiler vermek istememeleri oldu. Filmin çıkışı ile birlikte oyuna eklendi. Orman temalı gezegende dilersek Resistance dilersek First Order saflarında yerimizi alıp mücadeleye atılacağız. Bunlara ek olarak co-op oynanışa eklenmesi için yeni üçleme ile uyumlu olarak Jakku, Takodana, Starkiller ve yeni filmden esinlenen bir gezegende oyuna eklenecek.

Bugüne kadar çıkan ve bundan sonra gelecek ücretsiz güncellemelerin tamamını içeren Star Wars Battlefront II – Celebration Edition’da duyuruldu. Oyunu satın almayı düşünenler bu versiyona bir göz atın deriz.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel