Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

No Man’s Sky ByteBeat Güncellemesi Geldi

No Man’s Sky oyunu hem bir başarısızlık örneği aynı zamanda da bir başarı örneği olarak karşımıza çıkmayı başardı. Oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra ve önce diye iki bölüme ayrılıyor. Çıkışını gerçekleştirmeden önce oyun ile ilgili olarak yapılan açıklamalar oyuna olan hype’ı yükseltmeyi başarmıştı. Bu yükselen hype sürekli olarak geliştiriciler tarafından arttırılmaya devam etti. Oyun çıkışını yaptığı zaman dünyanın en iyi oyunu olacak diye satın alınmaya başlandı. Hype’landığı gibi etki yaratmayı başaramadı. Bu başarısızlık evresi oldu. Çıkışını yaptıktan sonra oyun ciddi bir toparlanma sürecine girdi. Bu toparlanma süreci içerisinde gelen No Man’s Sky ByteBeat güncellemesine bir değinelim isterseniz.

ByteBeat Güncellemesi

Dediğimiz gibi oyun daha sonradan gelen güncellemeler ile birlikte kendisini toparlamayı başardı. Ama güncellemeler No Man’s Sky için yeterli değil. Sürekli olarak yeni güncellemeler oyun için yayınlanıyor. Bu sayede de oyunu söyledikleri hale getirmeye çalışıyorlar. Gelelim oyun hakkında kısa bilgi verdikten sonra ByteBeat güncellemesine. Nasıl bir güncelleme bizleri bekliyor. Önce fragmana bir göz atalım daha sonra detaylara bakalım.

No Man’s Sky ByteBeat güncellemesi ile birlikte artık oyun içerisinde müzik yapmak mümkün bir hale geldi. Bu güncelleme ile birlikte ByteBeat’ları üstünüze güç kaynağına bağlayarak kurabilirsiniz. Kurduktan sonra da tüm gezegene müzik yayını yapmaya başlayabilirsiniz. İlk parça otomatik olarak gelecektir ama bu müzik ile sınırlı kalmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz tek ByteBeat ile solo çalışmalar yapabilir. İsterseniz birden fazla ByteBeat’i birbirine bağlayıp grup şarkıları çalabilirsiniz. Nasıl bir müzik anlayışınız varsa sınır sizsiniz.

Gelen bu son güncelleme oyunun PC, PlayStation ve Xbox versiyonları için yayınlanmış durumda. Sizlerde güncellemeyi kullanarak yeni bestelere başlayabilirsiniz. Tüm gezegen sizi dinliyor olacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Ana sayfa ve daha fazla haber için linke tıklayınız.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel