Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Hello Games’den No Man’s Sky’ın Geleceği Hakkında Açıklamalarda Bulundu

No Man’s Sky sancılı bir çıkış süreci geçirmişti. Hello Games tarafından geliştirilen oyun çıktığı dönemde vadedileni yapmayı başaramadı. Ama Hello Games oyundan ümidini yitirmedi ve istediği seviyeye güncellemeler ile oyunu getirmeyi başardı. Aslında iyi bir toparlama hikayesi yapmayı başardılar. 2016’da çıkışını yapan oyuna sürekli olarak destek verildi ve güncellemeler ile oyun iyi hale geldi.

Tabi uzun yıllardır gelen güncellemeler ve geliştirmeler sonrasında oyuna destek ne kadar devam edecek merak ediliyordu. Bu konu için de stüdyo yöneticisi Sean Murray açıklamalarda bulundu. IGN’e konuşan Murray oyunu geliştirmeye devam edeceklerini açıkladı. Bugüne kadar Hello Games her güncelleme ve ek içerik ile birlikte verdiği sözleri tutmuştu. Bu tutuma da devam edeceklerinin sözü verilmiş oldu.

Murray, ekibin yapmak istediği pek çok şeyi yaptığını ama hala listelerinde getirmek istedikleri içerik olduklarını belirtti. Belirlenen takvim dışında ise No Man’s Sky için gelen yaratıcı fikirlerin de değerlendirildiğini söyledi.

No Man’s Sky bir süre daha geliştirilmeye devam edecek. Bu süre ne kadar olacak belli değil ama No Man’s Sky macerası sürecek.

Son olarak ise No Man’s Sky Steam Deck üzerinden de oynanacak oyunlardan birisi olacak. Sentinels güncellemesinin ardından oyuna bu destek eklendi. Steam Deck üzerinden de oynayabileceksiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel