Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

PlayStation 5’in Açıklanmamış Farklılıkları Bulunuyor

Yeni nesil konsolların dönemine geçmemize aylar kaldı. Bu kadar kısa bir süre kalması ile birlikte konsollar hakkında açıklamalarda hız kesmeden geliyor. PlayStation 5’in bazı özellikleri açıklanmıştı. Bu açıklanan özellikleri ile birlikte kafalarda bazı sorular cevap bulmuştu. PlayStation 5’in nasıl bir yapıya sahip olacağını az çok tahmin edebiliyorduk. Ama gelen yeni açıklamalar merakımızı arttırmaya yetti. PlayStation CEO’su Jim Ryan PlayStation 5’in açıklanmamış bir çok farklılığının olduğunu söyledi. Bu gösterilenler sadece konsolun bir bölümü.

PlayStation 5’in Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde PlayStation 5 ile ilgili olarak yeni bir görsel paylaşılmıştı. Bu paylaşılan görsel ile birlikte yeni nesil konsolun nasıl bir logoya sahip olacağını görmüştük. Ama başa bir detay CES 2020 fuarında açıklanmamıştı. PlayStation 5 logosu tüm dünya ile paylaşıldı. Bunlar haricinde ise daha önceki dönemde konsolun teknik özellikleri ile ilgili olarak açıklamalar gelmişti. Kullanılan bazı özellikler paylaşılmıştı. Ama tam olarak nasıl bir yapım olacağını bilemiyoruz. PlayStation CEO’su Jim Ryan’da bilmediğimiz konu ile ilgili merakımızı arttırmaya devam ediyor.

“Her yeni konsolla işlemciler ve grafikler daha iyi hale geliyor. Bu elbette ki dikkat çekici, ama bunun yanında konsolunuza özel özellikler de bulundurmalısınız” şeklinde konuşmaya başladı. Daha PlayStation 5 ve PlayStation 4 arasında ki büyük farklar açıklanmadı.

“3D ses ve kontrolcüdeki haptic feedback desteğinin ne kadar büyük değişiklikler olduğunu denediğiniz zaman anlayacaksınız. PlayStation 5 kontrolcüsüyle Gran Turismo Sport gibi bir yarış oyunu oynamak bile tamamen farklı bir deneyim sunacak. Haptik kontrol ve adaptif tetikleri kullanarak yol yüzeyini ellerinizde hissettiğinizde bir daha eski kontrolcülere dönmek istemeyeceksiniz” bir örnek olarak bunu vermiş Ryan.

Yeni Nesil Konsol – PlayStation 5

Yeni nesil konsol ile ilgili olarak daha açıklamalar gelmeye devam edecek. Logo bu işin ilk adımı oldu. 2020 yılının sonlarına doğru çıkışını gerçekleştirecek olan konsol beklentileri karşılamayı başarabilecek mi göreceğiz. Ama Sony tarafı iyi hazırlandığını gösteriyor. Daha PlayStation 5’in açıklanmamış farklılıkları var.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel