Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Eternals İlk Haftasında Gişede Ne Kadar Yaptı?

Pandemi öncesinde Marvel’ın çıkardığı filmler rekorlar kırıyordu. Yapılan filmlerde milyar dolarlar stüdyo için bir standart haline gelmişti. Pandemi sonrasında da o günlere şuan için uzak duruyorlar. Son Marvel filmi Eternals geçtiğimiz hafta sonu vizyona girmişti. Marvel için düşük bir gişe açılışı yaptı. Eternal pandemi sonrasında Marvel’ın en kötü gişe filmi oldu. Toplamda 71 milyon dolarlık bir gişe yapmayı başardı. Normal bir film için 71 milyon iyi bir açılış gibi duruyor. Ama Marvel için bu rakam çok cezbedici değil. Bu arada toplamda Eternals 161.7 dolar dünya genelinde hasılat elde etti. Aynı zamanda da gişede lider sıralarda olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Pandemi sonrasında Marvel için eski günlere dönme süreci başladı. Sinemalara yeniden filmler çıkarmaya devam ediyorlar. Pandemi sonrasında Black Widow, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ve Eternals filmleri çıkışını gerçekleştirdi. Shang-Chi ilk haftasında 76 milyon dolar gişe yaptı. Black Widow ise 80 milyon dolar gişe yapmayı başardı. Hatta Black Widow Disney+ üzerinden de yayınlanmıştı. Buna rağmen pandemi sonrası en iyi filmlerden birisi oldu.

Marvel için şuan gişe toparlanma süreci var gibi duruyor. Spider-Man No Way Home ile birlikte Marvel eski günlerine dönecektir diye tahmin ediyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!