Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Overwatch 2, 2020 Senesi İçerisinde Çıkabilir

Blizzcon 2019 etkinliği sırasında Blizzard tarafından büyük oyun duyuruları gerçekleştirildi. Bunlardan birisi de online odaklı yapımları olan Overwatch oyununun ikincisi olarak çıkacak olan Overwatch 2 oldu. Overwatch 2’nin gösterilmesi ile birlikte ortaya çıkan her iddia ve söylentiye kulak kabartılıyor. Şimdi ise silinmiş bir tweet ile devam edeceğiz. Bu silinmiş tweet ile birlikte ortalık biraz karıştı. Bu karışıklığın sebebi ise PlayStation Brazilya oldu.

Overwatch 2020 Yılında Çıkacak Mı?

Blizzcon etkinliği sırasında Overwatch 2 gösterildikten sonra Blizzard tarafı büyük bir sessizliğe gömüldü. Oyun ile ilgili olarak açıklama gelmemeye başladı. Bu sessizlik ise PlayStation Brazilya tarafından bozuldu. PlayStation Brazilya hesabı bugün attığı ve bir kaç dakika sonra sildiği tweet ortalığı karıştırdı.

Yukarıda da tweeti görebiliyorsunuz. Tweetten alınan çeviriye göre 2020 yılında oyunun çıkacağını gösteriyor. Ama resmi olarak bir onaylama yada açıklama gelmiş durumda değil. Bizler oyunun 2020 yılı içerisinde çıkmasını beklemiyoruz. Biraz daha Blizzard’ın bekleyeceğini düşünüyoruz. Overwatch 2 büyük bir etki yaratmayı başaracaktır.

Overwatch 2 Nasıl Olacak

İlk oyunda gördüğümüz karakterleri ikinci oyunda da göreceğiz. Aynı zamanda yeni oyun modları ve özellikle ikinci oyunda bir hikaye modu karşımıza çıkacak. Daha bir sürü içerik ve yeni karakterler de bizleri bekliyor olacak. Şuan için bildiğimiz tüm detaylar Blizzcon 2019 etkinliğinde gösterilenler ile sınırlı. Oyunun çıkmasına yakında detaylar artacaktır.

Yeni nesil konsolların döneminde çıkacak şekilde planlanmış olabilir. Overwatch oyunu PlayStation, Xbox, Nintendo ve PC üzerinden oynanabilir durumda. Bir de Blizzard ilk oyuna olan yatırımlarına ikinci oyun çıktıktan sonra ne kadar daha destek vermeye devam edecek. Merak edilen bir diğer konu da o olacak.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmeyi Unutmayın

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel