Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mortal Kombat 11 30 FPS Sınırı Kalkıyor

Geçtiğimiz ay içerisinde bir mod yapımcısı tarafından geliştirilen mod ile birlikte ara sahnelerde, Fatality ve Fatal Blow’larda oluşan 30 FPS kilitlenmesine çare getirmişti. 30 FPS’ye kilitlenen yerlerde bu mod sayesinde 60 FPS desteği geliyordu. Şimdi ise Mortal Kombat 11 30 FPS sınırını kendisi kaldırmaya karar verdi.

Alınan kararın en etkili isimleri oyuncular oldu. Durum ile ilgili olarak çok fazla eleştiri gelmişti. Bir mod yapımcısı tarafından yapılan sınır kaldırılması neden hala gelmedi diye. Bu soruna çözüm ise
QLOC tarafından yeni tama ile birikte gelecek. QLOC Mortal Kombat 11’in PC tarafında ki yayımcı ve geliştiricisi. Gelen talepler üzerine 30 FPS sınırı kaldırılacak. Ama üzücü haber belki de şu olabilir mod desteği oyundan şuan için kaldırıldı. Mortal Kombat 11 30 FPS oynamanız gerekecek yeni güncellemeye kadar.

QLOC 30 FPS sınırını neden bir anda kaldırmıyor çok da anlamış değiliz. Gelecek olan 3. yama ile birlikte bu problem aradan kalkacak. Oyun daha akıcı bir hale getirilecek. Daha önce atılması gereken bir adımı bu derece uzatmaları şahane bir oyun olarak piyasaya çıkan Mortal Kombat 11’in oyuncular tarafından eleştirilmesine yol açtı.

Gelecek olan sınırlama kalkması resmi kanatlardan gelmesi ile birlikte bakalım nasıl olacak. Sınırlama kalkması oyunun ara sahne ve animasyonlarında bulunan akıcılığı daha iyi boyuta getirecek. Bunlar ile birlikte oyunu tekrar oynamak isteyenler içinde bir bahane olacak aslında.

23 Nisan tarihinde tüm platformlar için çıkış yapmış olan oyuna 1 ay sonra 3. yama ile birlikte FPS sınırı kaldırılıyor. Bakalım nasıl bir geri dönüş alacak ve oyuncular tarafından nasıl karşılanacak. Bu arada daha önce sınırları kaldıran mod yapımcısının adı Endri Lauson’du. Ama bu mod artık oyunda desteklenmiyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel