Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Dinazor Vurma Oyunu Second Extinction’a Çapraz Platform Desteği ve Zor Mod Geliyor

Second Extinction 6. sezon için çalışmalarına devam ediyor. Dünyayı dinazorlar ele geçiriyor ve sizin yapmanız gereken dünyayı korumak. İnsanlar ve dinazorlar arasındaki savaşa dahil olabilirsiniz. Henüz erken erişim aşamasında geliştirilmeye devam eden oyun 6. sezonuna geçiş yapacak. Yeni sezon ile birlikte oyun büyük bir güncelleme alacak. Bugüne kadarki en büyük güncelleme bu olacak.

Yeni sezon öncesinde gelecek büyük güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir mod eklenecek. Hard Mode adıyla gelecek olan modda tek bir silah ile gelen dinazor akınlarına karşı durmanız gerekiyor. Sadece tabanca ile sınırlı kalmayacaksınız. Gelen akınları kazandığınız zaman oyunda kredi kazanıyorsunuz. Kazanılan bu krediler ile birlikte de yeni ekipmanlar ve silahlar alabileceksiniz. Bu sayede oyunda daha uzun süre yaşamaya devam edebileceksiniz.

Güncelleme bu modla da sınırlı değil. Oyun için dengelemeler ve çapraz platform desteğide bu güncelleme ile oyuna eklenecek. Yeni bir karakter sezon 6 ile birlikte gelecek.

Sunetra adında yeni karakter oyuna geliyor. Destek karakteri olarak oyunda olacak. Çapraz platform desteği ise Xbox One, Xbox Series X/S, Steam, Epic Games ve Microsoft Store arasında çapraz platform desteği olacak.

Güncelleme 30 Eylül’de oyuna geliyor.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!