Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Mortal Kombat 11, Yeni Sezon Kostümleri Sızdırıldı

Geçtiğimiz sene içerisinde çıkışını gerçekleştiren Mortal Kombat 11 oyununa yatırımlar devam ediyor. NetherRealm tarafından geliştirilen oyuna yatırımlar bir kaç sene daha devam edecek. Oyuna önümüzdeki dönemlerde yeni kostümler ve karakterler de eklenmeye devam edecek. Ed Boon tarafından gelen açıklamalar da zaten bu yöndeydi. Mortal Kombat 11 oyununa yıllarca destek vermeye devam edeceklerini açıkladılar. Bu destelerden birisi de Mortal Kombat 11 yeni sezon kostümleri olacak. Ama oyuna eklenmeden Reddit üzerinden kostümler sızdırıldı. Son derece güzel gözüktüğünü de söylemeden geçemeyeceğiz.

Mortal Kombat 11 Yeni Sezon Kostümleri

Yukarıda da gördüğünüz gibi oyuna gelecek olan kostümler ve diğer detaylar bulunuyor. Oyuna eklenecek olan kostümler ise altın ve gümüş renk ağırlıklı olacak. Yeni sezon ile birlikte bir çok kostüm karşımızda olacak. Son derece iyi düşünülerek hazırlanmış olan kostümlere oyunculardan da ilgi büyük. Kostümlerin sızdırılması ile birlikte oyuncular kostümlerin çıkmalarını beklemeye başladılar. Bu sayede oyun tekrardan aktif olarak oynanmaya başlayan bir yapım olacak. Güncelliği sayesinde sürekli olarak gündemde kalmayı da başarıyor.

Özellikle son günlerde gelen Joker karakteri ve DC kostümleri oyuncuları oyuna tekrar başlattı. Aynı zamanda ek paketler ve bu tarz kostüm içerikleri oyuna gelmeye devam edecek. Bir kaç sene daha Mortal Kombat 11’e olan yatırımlar sürmeye devam edecek. Bakalım ne kadar böyle devam edecek göreceğiz.

Sizler eklenecek olan bu yeni kostümler ile ilgili olarak neler düşünüyorsunuz. Bizler kostümleri beğendik. Sizler de kostümleri beğenen taraftan mısınız? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Bizleri Takip Etmeyi Unutmayın 😀

Twitter

Facebook

Pinterest

LinkedIn

Reddit

Youtube

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel