Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Nioh 1 & 2 Remastered PlayStation 5 ve PC Çıkış Tarihi Açıklandı

Koei Tecmo tarafından geliştirilen Nioh oyunu sevilen bir yapım olmayı başardı. Özellikle Dark Souls tarzı ve zorluğu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Nioh 2 oyunu sadece PlayStation 4 özel olarak çıkışını yapmıştı. Oyunun PC’ye gelmesi bekleniyordu açıklama da geldi. Nioh 1 & 2 Remastered PlayStation 5 çıkış tarihi açıklandı. PlayStation 5 ile aynı anda Nioh 2 PC’ye de gelecek.

5 Şubat 2021’de dört Nioh oyunu üç farklı platformda yayınlanacak. PS5’te oyuncular, Nioh Remastered ve Nioh 2 Remastered içeren The Nioh Collection’ı veya oyunları ayrı sürümler olarak ayrı ayrı satın alabilirler. PS4 ve PC oyuncuları Nioh 2: The Complete Edition’ı alabilir.
Temel oyunu üç DLC genişletmesi ile paketleyen: Tengu’s Disciple, Darkness in the Capital ve The First Samurai.

PS4’te Nioh 2’s Complete Edition’ı satın almayı tercih eden oyuncular, konsollarını bir sonraki nesle yükseltmeleri durumunda hiçbir ek ücret ödemeden PS5 remaster’a yükseltme yapabilecekler. Ek olarak, PS4’teki Nioh 2 temel oyununun sahipleri, sahip olmadıkları herhangi bir DLC dahil edilmeyecek olsa da, PS5’teki remaster sürümüne yükseltme yapabilir.

PS5 yeniden düzenleyicileri, 4K çözünürlüğü ve 120 FPS’ye kadar oynanışı destekler. Nioh 2’nin PC sürümü, uygun sistemlerde 120FPS’ye kadar kare hızlarıyla 4K Ultra HD ve ultra geniş ekran çözünürlüklerinin yanı sıra HDR ve 144Hz monitörleri destekler. Tam fare ve klavye özel eşlemesinin yanı sıra oyun kumandaları bu sürüm tarafından desteklenmektedir.

5 Şubat 2021 tarihinde resmi olarak oyun PC ve PlayStation 5’te yerini alacak.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!