Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

LoL Auto Chess’i Teamfight Tactics Twitch’te Zirvede

League of Legends‘ın kendisine ait olan yeni Auto Chess oyun modu olan Teamfight Tactics PBE sunucusuna getirildi. Oyun test sunucusunda ilk açıldığı vakit ile birlikte oyuncular yoğun ilgi göstermeye başladılar. Kısa süre içerisinde en çok oynanan yapımlardan birisi oldu. Bunun ile de birlikte oyun Twitch’te yayıncılar ve izleyenlerin yoğun ilgisi oldu.

İlk sırada bulunan GTA 5’i çıkışı ile birlikte tahtından etmeyi başardı. Oyun ilk olarak Dota’nın bir modu olarak ortaya çıkmıştı. Test aşamasında olarak çıkan Dota Underlords 60 bin izleyici çekerken Lol’ün Auto Chess’i 188 bin izleyici çekmeyi başardı.

Asıl oyun olan League of Legends’ı da oyun yayınlarda geçemeyi başardı. Oyun dün itibari ile birlikte PBE sunucularında oyuncuların denemesi için açılmış durumda. Henüz ana sunucularda çıkışını gerçekleştirmedi. Oyun içi dengelemeler ve düzenlemeler yapılmaya devam ediliyor.

Oyun 9.13 yaması ile birlikte ana oyuna da eklenip tüm LoL oyuncuları için açılacak. Riot oyunu tam olarak ne zaman çıkaracağını açıklamadı. 9.13 yamasının son aylarına doğru sunuculara eklenecektir. Buna ek olarak Riot Games oyuna derece sistemi ve e-spor arenası da getirmeyi planlıyor. Daha kapsamlı bir oyun haline getirecek.

Dota Underlords ile ilgili ufak bir bilgi de oyun henüz erken erişim aşamasında. Dota Underlords ve LoL’ün Teamfight Tactics arasında ki rekabet bakalım nasıl olacak.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!