Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Children of Morta Demosu Kısa Süreliğine Açıldı

Uzun zamandır çıkması beklenen Children of Morta oyunu hakkında sonunda sevindirici haberler gelmeye başladı. Çıkan yeni haberler ile birlikte bağımsız bir yapım olan oyun bu sene Eylül ayında oyuncular ile buluşuyor. Aynı zamanda şuan ön siparişe de açılmış durumda.

Roguelike türünde bir yapım olacak olan oyunun aynı zamanda kısa süreli bir demosu da yayınlandı. Yayınlanan demonun son tarihi 22 Haziran olarak belirlendi. Bu kısa süreli demonun yayınlanma sebebi aslında oyunun ön siparişe açılması oldu.

Oyunun ön siparişe açıldığını gören oyuncular “nasıl olacağını bilmediğimiz bir oyuna neden para verelim” diye düşündüklerinden kısa bir deneyim süresi sunuldu.

Oyun ilk olarak 2014 yılında duyuruldu. Duyurulmasından bu yana merakla beklenen ve kendisinden söz ettiren de bir yapım oldu. Geçtiğimiz sene çıkması beklenen yapımda son anda bir ertelenme gerçekleşti ve 2019’un Eylül ayına ertelendi.

Eylül ayında çıkışı gerçekleşecek olan yapımın nasıl bir oyun olduğunu denemek için 1 gününüz var.

Oyunun Demo Sürümü İçin Yayınlanan Videosu

Trailer

Gelelim roguelike türünde olacak olan yapımın nasıl bir hikaye anlattığına;

Children of Morta oyununda Morta Dağı’nı korumak ile görevli olan Bergson ailesini yönetiyoruz. Amacımız Morta Dağı’nı korumak ve karanlığa karşı mücadele etmek. Çeşitli yaratıklar ile savaşıp onları Bergson ailesi ile beraber yok etmeye çalışıyoruz.

Yayınlanan demoda da oyunun ilk bölümünü oynayabiliyorsunuz. İlk bölümde baba John ve en büyük kızı Linda oynanabilir durumda bulunuyor. Demo ile birlikte oyunun ilk izlenimi iyi desek yerinde olur. Ama tam sürümü ile birlikte daha neler olur Eylül ayında göreceğiz.

Steam’da hem demosu hem de ön siparişe açılmış durumda isterseniz bağlantıda bulunan linklerden bir göz atabilirsiniz.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel