Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

League of Legends Mobil Oyunu Mu Geliyor?

Reuster tarafından yapılan habere göre 2011 yılında çoğu hissesini satın alan daha sonra 2015 yılında ise Riot Games’i komple satın alan Tencent League of Legends mobil oyunu üzerine çalıştığı söyleniyor. Tencent daha önceden de LOL’ün mobil oyunu üzerine çalışma yapmış ama istediği olmadı ve oyun yayınlanmadı. Şimdi ise mobil platformlar için oyun gelebilir.

Tencent büyük markaları mobil tarafa başarılı bir şekilde getirmeyi her seferinde başarmış bir firma. Aynı zamanda LOL’ünde mobil tarafa gelmesi bizleri çok fazla da şaşırtmaz. Daha önce Riot Honour of Kings ve Arena of Valor gibi yapımlar çıkartmıştı. Şimdi ise asıl odaklandıkları oyunun mobil oyunu üzerine çalıştıkları iddia ediliyor.

League of Legends mobil 10. yılını kutlamaya hazırlanan LOL için sürpriz bir şekilde çıkartılabilir. Tencent’in de bu markayı mobil tarafa getirmek istediğini düşünüyoruz.

Mobil oyunun gerçekten geliştirildiğini tam olarak bilmiyoruz. Ama ne Riot ne Tencent geliştiriyoruz iye açıklama yapmadı ama geliştirmiyoruz diye de bir açıklama gelmedi. Sessizliklerini koruyorlar. Diğer gelen bir iddia ise 2019 yılı içerisinde oyunu göreceğimiz söyleniyor. Çıkışını bu sene içerisinde yapacak ve Riot 1 yıl gibi bir süredir mobil oyun üzerine çalışıyormuş.

Mobil platformlara gelişi ile birlikte LOL bilgisayar üzerinden yakaladığı başarıyı tekrar yakalamayı başarabilecek mi? Tencent ve Riot’un bakalım ne gibi planları var. Uzun zamandır Riot tarafından yeni bir oyun görmüyorduk. Bakalım gelecek olan oyun bir mobil oyun mu olacak. Riot geçtiğimiz dönemlerde Legends of Runterra adının isim haklarını almıştı. Bu 10. yıla özel bir mod mu olacak yoksa yeni bir mobil oyun olarak mı gelecek henüz bir açıklama gelmedi ama yüksek ihtimalle yeni bir mod olarak geleceği düşünülüyor. Ama Riot ters köşe de yapabilir.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel