Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

League of Legends Platform Oyunu – CONV/RGENCE

Bildiğiniz üzere Riot tarafı League of Legends evreni içerisinde geçen hikayeli oyunlar geliştirmeye başladı. Bu gelişimi takip etmesi için de Riot Forge adında bir kurum kuruldu. Riot Forge bağımsız oyun yapımcıları ile anlaşmalar sağlıyor. Anlaşma sonucunda da bu şirketlere sonu olan oyunlar yaptırtıyorlar. Riot tarafı da yayıncılığını üstleniyor. Bu oyunlarının duyuruları da The Game Awards’da gerçekleştirildi. İlk oyun sıra tabanlı olacak olan Ruined duyuruldu. Daha sonra ise bir platform oyunu olan CONV/RGENCE duyuruldu.

CONV/RGENCE Nedir?

Oyun Riot Forge’nin Double Stallion Games’e yaptırdığı oyun olarak karşımıza çıkacak. Oyun ile ilgili olarak bilinen bazı detaylar mevcut ama asıl merak edilen konular açıklanmadı. Oyunun çıkış tarihi açıklanmadı. Ne zaman oyunculara sunulacağı bilinmiyor.

Bunlara ek olarak ise bildiklerimiz şu şekilde;

CONV/RGENCE: A League of Legends Story rengarenk bir dünya sunacak olan bir platform oyunu. Ana karakterimiz ise League of Legends şampiyonlarından birisi olan Ekko olacak. Bildiğiniz gibi karakterin en önemli özelliği zamanı kontrol edebiliyor olması. Bu oyunda da bu mekaniğin büyük etkisi olacak. Gelen açıklamalara göre zamanı geri aldığınız zaman farklı etkiler oyunun içerisinde olacak.

Hikayenin ana odağı zamanla oynarken ortaya çıkan sorunlar üzerinde duracak. The Game Awards içerisinde Riot iki oyun duyurusunda bulundu ikinci oyunu da bu oldu.

Fragman

Oyun hakkında dediğimiz gibi çıkış tarihi bilinmiyor. Aynı zamanda oynanış videosu da bulunmuyor. Ama oyun ile ilgili olarak PC’ye geleceğini biliyoruz. Aynı zamanda oyun konsollar için de çıkışını gerçekleştirecek. Bakalım ilerleyen dönemlerde League of Legends evreninde geçen daha hangi tarz oyunlar karşımıza çıkacak.

Twitter

Facebook

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel