Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Overwatch Yıl Dönümünü Sürprizler İle Kutlayacak

Çıkışından bu yana 3 yıl gibi bir süre geçti. Yeni yaşını Overwatch oyuncuların yüzünü güldürecek şekilde yapmaya hazırlanıyor. Yeni yaş sezonu ile birlikte oyuncular için özel sürprizler, skinler, danslar, spreyler hazırlanmış durumda. Eski sezonlardan kalma ve satışta olmayan ürünler tekrar eklenecek ve satışa sunulacak. Bunlar ile beraber oyunda oyuncular için güzel sürprizler de var. Overwatch yıl dönümünü sürprizler ile kutlayacak ama nasıl.

Overwatch 3 Yaşında

Overwatch tüm dünya için 24 Mayıs 2016 yılında çıkışını gerçekleştirdi. Çıkışı ile birlikte oyuncular tarafından beğenilen bir yapım olmayı başardı. Overwatch yeni yılını kutlamak için 21 Mayıs-10 Haziran tarihleri arasında oyuncular için müthiş fırsatlar ile geliyor. İşte gelecek olan yenilikler.

Yeni Eşyalar

 • Yıldönümü etkinliğine özel 6 yeni efsanevi (legendary) skin ve 3 epik skin geliyor
 • Baptiste, Ashe ve Wrecking Ball için yepyeni dans emote’ları yolda

Eskiler Geri Geliyor

 • Yıldönümü etkinliği geçmiş sezonların kozmetik eşyalarını ve favori dans emote’larını geri getirecek
 • Geçmiş sezon karşılaşmaları da Arcade’e geri dönüyor ve günlük olarak rotasyona giriyor. Bu karşılaşmalar arasında Overwatch Archives – Storm Rising etkinliğinde yer alanlar da var.

Loot Box’lar

 • Yıldönümü etkinliği için oyuna girenler bir adet Legendary Anniversary Loot Box’a (Efsanevi Yıldönümü Loot Box’ı) sahip olacak ki bu kutunun içinden bir adet efsanevi eşya çıkması garanti!
 • 50’lik Loot Box Bundle’ı alan tüm oyuncular ilave bir Legendary Anniversary Loot Box sahibi oluyor
 • Etkinlik boyunca loot box’larda geçmiş sezonların tüm Sezon Etkinliği Loot’ları yer alacak

Aynı zamanda oyun 21-28 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde oynanabilir olacak. Oyunun ücretsiz versiyonunu denemediyseniz eğer kaçırmayın. Aynı zamanda oyuna sahip olanlar Overwatch yıl dönümünü sürprizlerini kaçırmayın.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!