Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Fast and Furious Crossroads Oyunu Geliyor

Geçtiğimiz haftalar içerisinde size bir haber yapmıştık. Codemasters, Slightly Mad Studios’u satın aldı şeklinde bir haberdi. Bu haber ile birlikte Project CARS markası el değiştirmişti aslında. Bunun ile de birlikte Codemasters sadece Project CARS ile sınırlı kalma niyetinde değildi. Bu yeni niyetinin ne olduğunu da The Game Awards 2019’da gösterdi. Fast and Furious Crossroads oyunu geliyor.

Fast and Furious Crossroads Oyunu Detayları

Oyun ile ilgili olarak The Game Awards’da ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman ile birlikte ortaya çıkacak olan oyunun nasıl olacağı merak edilmeye başlandı. Oyun Slightly Mad Studios tarafından geliştiriliyor. Kendileri yukarıda da bahsettiğimiz gibi Project CARS oyununun da geliştiricileri. Bir yandan bu serinin de devam oyununu da geliştiriyorlar.

Slightly Mad Studios Codemasters tarafından satın alındıktan sonra bir Hollywood filminin oyununun geleceği açıklanmıştı. Akıllara ise en uzun film serilerinden birisi olan Fast and Furious geldi. Ama resmi olarak bir açıklama gelmemişti. The Game Awards ile birlikte bu sorunun cevabı da verilmiş oldu. Merak edenler içim;

Fragmanı

Fast & Furious Crossroads Fragman

Serinin yıldızları Michelle Rodriguez ve Vin Diesel, TGA 2019’da sahneye çıktılar ve Fast and Furious Crossroads adlı bir oyunun geliştirildiğini duyurdular. Oyunun içerisinde de Fast and Furious içerisinde karakterler bulunacak. Hikaye odaklı bir yapım bizleri bekliyor olacak. Yayınlanan fragmanda bu detayları görüyoruz aslında. Araba odaklı bir hikaye bizleri bekliyor olacak. Aynı zamanda hırsızlıklar ve silahlar da oyunun içerisinde bulunacak.

Oyun hakkında gelen bir diğer detay ise çıkış tarihi ile ilgili oldu. Oyun PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek. Mayıs 2020 içerisinde de resmi olarak tam çıkışını yapacak. İlerleyen süreç içerisinde daha fazla detay paylaşılacaktır.

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel