Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Electronic Arts, Corona Virüsü Kararını Açıkladı

Corona virüsü vakası gün geçtikçe artmaya ve dünyayı etkilemeye devam ediyor. Oyun dünyası da daha önce yaptığımız haberlerden görürsünüz derinden etkilenmiş durumda. Virüse karşı firmalar önlem almaya devam ediyor. Daha önce sizlere Twitter üzerinden Bungie hakkında haberimizi yapmıştık. Bungie çalışmalarına evlerden devam etme kararı almıştı. Electronic Arts corona virüsü karşısında evden çalışmaya başladığını açıkladı.

Bu alınan önlemin amacı da EA çalışanlarının sağlıklarını ön plana almak istediklerini açıkladılar. Bildiğiniz gibi durum dünya üzerinde büyük etkileri artarak devam ediyor. Dünya çapında olay ile ilgili olarak önlemler alınmaya devam ediyor. Bu önlem alan firmalardan birisi de Electronic Arts oldu. Electronic Arts Corona virüsü için önlem olarak işçilerini evlerine gönderdiğini açıkladı. Artık firma çalışanları evlerinden çalışmalarına devam edecek.

Corona Virüsünün Oyun Dünyasına Bazı Etkileri

Sadece açıklamalar bunlar ile de sınırlı kalmadı. Oyunlara gelecek olan güncellemeler ile ilgili olarak da firmadan açıklamalar geldi. Belirli bir süre sürekli olarak oyunlara güncelleme gelmeyeceği açıklandı. Aynı zaman bazı etkinliklerin de ertelendiği açıklandı.

Ertelenen turnuvalar arasında Apex Legends Global Series, FIFA 20 Global Series, FIFA Online 4 Live ve Madden NFL 20 Championship Series gibi organizasyonlar bulunuyor. Ama online olarak yapılacak olan etkinliklerin devam edeceğini açıkladılar.

EA tarından alınan bu önlemler ile birlikte çalışanların sağlık durumları daha ön planda tutuldu. Çalışmalar bu şekilde sürdürülmeye devam edecek.

Corona virüsüne karşı alınan önlemler sürekli olarak artmaya devam ediyor. Sizlerde Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan önlemlere uymaya gayret gösterin. Bu süreç içerisinde önlem almayı kesinlikle unutmayınız. Corona virüsü alacağınız önlemlerden daha büyük değil.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel