Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Electronic Arts ve FIFA Arasında Yapılan Anlaşma Son Buldu! Artık EA Sports FC Var

Futbol oyunu denildiği zaman ilk akla gelen oyunlardan birisi EA’in geliştirdiği FIFA serisiydi. 30 yıldır EA ve FIFA arasında bir anlaşma bulunuyordu. EA, FIFA serisi adıyla oyunlarını çıkarıyordu FIFA 23 ile bu dönem son bulacak. Artık yeni Electronic Arts futbol oyunları farklı adla çıkışını gerçekleştirecek.

2023 Temmuz ayından sonra Electronic Arts futbol oyunları için yeni bir dönem başlayacak. Artık EA’in futbol oyunları EA Sports FC adıyla çıkışını gerçekleştirecek. Bu değişikliğin arından Electronic Arts 300’ü aşkın lisans partneri ile yeni bir seriye geçiş yapacak.

EA Sports genel müdürü Cam Weber: “Oyunlarımızda sevdiğiniz her şey EA Sports FC’de de bulunacak – aynı büyük deneyimler, modlar, ligler, turnuvalar, takımlar ve sporcular yeni seride de yer alacak. Ultimate Team, Career Mode, Pro Clubs ve VOLTA Football da” diyor.

EA’in lisans portföyünde 19000’den fazla futbolcu, 700’den fazla takım, 100’den fazla stadyum ve 30 lig bulunuyor. Bu ligler arasında Premier League, LaLiga, Bundesliga, Serie A ve MLS özel ortaklıklarını da devam ettirecekler.

“Bu yeni bağımsız platform beraberinde yenilenmek, yaratmak ve evrimleşmek için yeni fırsatları da getirecek. Bu sadece bir sembol değişiminden çok daha fazlası, EA Sports olarak EA Sports FC’nin bir değişim sembolü olması konusunda kararlıyız.”

Real Madrid, Manchester City, Paris-Saint Germain gibi Avrupa’nın önde gelen takımları da resmi hesapları üzerinden EA Sports FC paylaşımlarında bulundular.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

    Cevap bırakın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

    Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!