Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Halo Infinite Oyuncu Yasaklandı Sebepleri

Bazı Halo Infinite oyuncuları, ilk bakışta sebepsiz yere sıralı bir diğer adıyla dereceli oynatma listesinde kendilerini yasaklanmış olarak buluyor . Oyunda sadece rütbe atlamaya çalışan oyuncular için uzaklaştırma aldığını görmek inanılmaz sinir bozucu olabilir. Ne yazık ki şuan için oyun, rekabetçi maç bulma ekranını başlattığınız zaman verdiği Halo Infinite Oyuncu Yasaklandı. Bilgisi ile bitmesine kalan süreden başka bir bilgi göstermiyor.  Bu bizlere oyunun hala bir beta süresi içerisinde olduğunu teknik olarak hatırlatan bir belirteç.

Halo Infinite Dereceli’de neden Kullanıcı Yasaklandı Mesajını alıyorum?

Kullanıcıların Halo Infinite sıralamasında yasaklanmasının nedeni, bir maçı bitirmeden terk etmeleridir. Oyun, ister gönüllü ister internet sorunları nedeniyle olsun, dereceli maçları terk edenleri yasaklayarak cezalandırıyor.

Sıralamadan ne kadar süreyle yasaklanırım?

Halo Infinite Oyuncu Yasaklandı Hatasını alanlar için süre listesi;

 • İlk Yasak: Beş Dakika
 • İkinci Yasak: 15 Dakika
 • Üçüncü Yasak: 30 Dakika
 • Dördüncü Yasak: Bir Saat
 • Beşinci Yasak: Üç Saat
 • Altıncı ve Ardışık Yasaklar: 16 Saat

Ne yazık ki, yasak sayısının ne zaman sıfırlanacağı veya oyuncuların ilk yasaklarını almak için kaç oyun oynaması gerektiği belli değil. Oyuncu bir dereceli maçtan 2 veya daha fazla kez ayrıldığında sistem devreye giriyor gibi görünüyor.

Elbette bu sistem kusurlu çünkü oyuncular kendi kontrolleri dışındaki durumlarda sıkışıp kalabiliyorlar. Örneğin, ara sıra internet sorunları, bir oyuncunun kısa bir süre içinde birden fazla oyunu kolayca bırakmasına neden olabilir. Ayrıca, tüm ekibimizin başlangıçta oyunu terk ettiği kişisel olarak dereceli maçlarımız oldu. Ancak Halo Infinite’in otomatik yasağını önlemek için oyun, kullanıcıların 4v1 bile olsa tüm maçı sonuna kadar oynanmasını istiyor

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel