Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Disney Plus Senenin İlk Üç Ayında 8 Milyona Abone Kazandı

Dijital platform savaşları kızışmaya başladı. Özellikle Netflix bu süreçte ağır hasarlar alıyor gibi duruyor. Çünkü 10 yıl gibi bir sürenin ardından ilk defa abone kaybettiklerini açıklamışlardı. Bu açıklamanın sonrasında ise gözler diğer platformlara çevrildi. Özellikle Disney Plus, Netflix’in en büyük rakibi olarak gözüküyor.

Disney Plus ocak ayında Hulu ve ESPN de dahil olmak üzere 196.4 milyon kullanıcıya sahip olduklarını açıklamıştı. Yılın ilk üç ayında ise Disney Plus 7.9 milyon yeni abone eklendiği de açıklandı.

Diğer tarafta Netflix ise 200 bin abone kaybetti bir önceki çeyrek ile ıyaslandığı zaman. Netflix’in kayıplardan sonra yaklaşık olarak abone sayısı 222 milyon. Disney’in ise toplam abone sayısı 137.9 milyonun üzerinde. Disney Plus ve Netflix arasındaki fark gün geçtikçe kapanmaya devam ediyor.

Ülkemizde de hizmete girecek olan Disney Plus’ın buradaki performansı de merakla bekleniyor. 14 Haziran’da aktif olacak olan sistem 35 TL’lik aylık abonelik ücretinden kullanıcılara sunulacak. Eğer Tanışma Paketi’ni satın alırsanız eğer 12 aylık paketi 8 aylık ücret ile satın alabileceksiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel