Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Disney’in Masalsı Dünyası Simülasyon Oyunu Oluyor: Disney Dreamlight Valley

Disney ve Gameloft açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklama sonrasında Gameloft ve Disney oynaması ücretsiz yeni yaşam simülasyonu macera oyunu Disney Dreamlight Valley’i duyurdu. Disney Dreamlight Valley, Disney ve Pixar karakterlerini kullanan simülasyon yaşam oyunu olacak.

Oyun The Sims’in benimsediği tarza benziyor desek yanlış olmaz. Oyunun içerisinde Disney ve Pixar’dan alışık olduğumuz kahramanlar ve kötüler bulunuyor. Peki ne oldu da bu kahramanlar ve kötüler hep birlikte yaşamaya başladılar. İşte burada da oyunun hikayesi devreye giriyor. The Forgetting adı verilen gizemli bir olay evrende meydana geliyor. Unutma denilen bu olayın olmasından sonra evrende bulunan kahramanlar ve kötüler hafızalarını kaybetişler. Tabi eğlenceli, renkli köyümüzde cazibesini kaybetmiş. Bizim bu noktada oyundaki amacımız ise karakterlerin hafızalarını geri getirmek ve hayalimizdeki köyü yaratmak olacak.

Oyun içerisinde Disney ve Pixar’da gördüğümüz çoğu karakter bulunacak. Lion King, Ratatoullie Remy, Toys Story ve Wall-E gibi birçok karakter oyunda olacak.

Disney Dreamlight Valley Tanıtım Fragmanı

Disney Dreamlight Valley oynaması ücretsiz olarak 2023 yılında çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun Founder’s Pack paketini satın alanlar yada Game Pass aboneleri oyunun Erken Erişim sürecine katılabilecek. Oyun PC, PlayStation 4, PlayStaion 5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkışını gerçekleştirecek.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel