Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Disney Black Widow Filminden 600 Milyon Dolar Zarar Etti

Marvel Sinematik Evreni’nin veda filmlerinden birisi olan Black Widow Disney’i zora sokmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi Black Widow sancılı bir süreçten geçiyor. Bunun nedeni ise filmin hem sinemalarda hemde Disney Plus’da çıkmasından kaynaklanıyor. Filmin Disney Plus’da çıkması gişe gelirlerini düşürdü. Sadece bununlada sınırlı kalınmadı çünkü Disney’e üzücü haber korsan sitelerinden geldi.

Black Widow sinemalarda çıktığı anda Disney Plus’da da yerini aldı. Bu yüzden de ana karakter Scarlett Johansson ile sorunlar yaşandı. Dava süreci de bu yolla başlamış oldu. Ama Disney’in yaşadığı tek problem bu değil korsan siteler yüzünden gelirlerinde düşüş yaşandı. Black Widow korsan siteler üzerinden 20 milyondan fazla izlenmiş. Bu durumda Disney tarafına 600 milyon dolarlık kayıp ile geri dönmüş oldu.

Tüm bunların yaşanmasından sonra ise filmlerin platformlara sinemalar ile aynı anda çıkması soru işaretlerini de beraberinde getiriyor. Black Widow ile yaşanan bu süreç diğer filmler için de geçerli olacaktır. Bakalım nasıl çözüm yoluna gidilecek ve filmlerin akıbeti nasıl olacak süreç ile göreceğiz.

Platformların tanıtımı için iyi olan bu sistem para kaybını da beraberinde getiriyor. Birçok büyük şirket bu tarz hamlelere başladı. Disney, Disney Plus ile bunu yapıyor. Warner Bros’da HBO Max ile bu sistemi uyguluyor. Merakla gelecek olan yeni filmlerin kaderi nasıl olacak göreceğiz.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel