Close

Giriş Yap

Close

Register

Close

Şifremi Unuttum

Avatar: Frontiers of Pandora Ne Zaman Çıkışını Gerçekleştirecek?

Ubisoft yayınladığı mali yıl raporunda önümüzdeki dönemde çıkacak olan oyunlar için bir tarih aralığı verdi. Bu açıklama sonrasında bazı oyunların çıkışlarının hangi aralıkta olacağını da öğreniş olduk. Bu oyunlar arasında Avatar: Frontiers of Pandora ve Mario + Rabbids: Sparks of Hope oyunları da bulunuyor.

Yapılan mali rapor açıklamasına göre Avatar: Frontiers of Pandora ve Mario + Rabbids: Sparks of Hope gelecek mali yıl içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Yani bu oyunlar 31 Mart 2023 tarihinden önce çıkışını yapmış olacak.

CFO Frédérick Duguet, oyunları bekleyenler için hangi aralıkta beklemeleri gerektiğini de açıkladı. Duguet’un yaptığı açıklama sonrasında oyunların mali yılın ikinci yarısında çıkacaklarını açıkladı. Yani oyunlar 1 Ekim 2022 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında karşımızda olacak.

Avatar: Frontiers of Pandora ve Mario + Rabbids: Sparks of Hope yapımları 2022 yılı içerisinde karşımızda olacak gibi duruyor. Özellikle Avatar oyunu film ile eş zamanlı bir tarihte çıkışını gerçekleştirecektir diye tahmin ediyoruz. James Cameron’s Avatar: The Way of Water filmi 16 Aralık 2022’de vizyona girişini yapacak. Oyunun da bu aralıkta çıkış yapmasını bekliyoruz. Mario + Rabbids: Sparks of Hope’un da yine 2022 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız:

Gönderiyi Paylaş

İlgili Gönderiler

0
0

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zorunlu alanlar * olarak işaretlenmiştir

  Yorumunuzu gönderdiğiniz için teşekkürler!
  trendbet - kalebet giriş -
  betkanyongiris.club
  -

  casinovale yeni giriş

  -
  kingbetting giriş
  - perabet -

  slotbar

  -
  bahsegel